تست شخصیت شناسی ازدواج

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

تست شخصیت شناسی ازدواج به آزمون‌های تخصصی و بالینی گفته می‌شود که به درمانگر کمک می‌کند تا به‌جای برگزاری جلسات متعدد با انجام آن‌ها در طی چند جلسه کوتاه بتواند نظر تخصصی خود را در مورد رابطه ارائه دهد.

از سوی دیگر به زوجین کمک می‌کند تا از انتخاب اشتباه، عجولانه و پرخطر خودداری کنند و آینده روشن‌تری را برای آن‌ها رقم می‌زند. ما در مرکز مشاوره ستاره ایرانیان جامع‌ترین پکیج تست شخصیت شناسی ازدواج را ارائه می‌دهیم و تاکنون بیش از 10000 پرونده موفق مشاوره پیش از ازدواج را در کارنامه خود ثبت کرده‌ایم.

پکیج تست شخصیت شناسی ازدواج

پکیج تست‌های شخصیت شناسی ازدواج در زمینه‌های اختلال شخصیت، سنجش نیازها، شخصیت شناسی تحلیلی، روان‌شناختی پیشگیرانه، طرح‌واره درمانی، صمیمیت جنسی و آمادگی برای ازدواج انجام می‌شود. دکتر دادخواه مشاور مرکز ستاره ایرانیان با ذکر موارد زیر در مورد پکیج تست شخصیت شناسی ازدواج، بیان کرد که این پکیج شامل موارد زیر است:

تست‌های بالینی سنجش اختلالات شخصیت

این تست‌ها باهدف شناسایی اختلالات درجه یک (شخصیت‌های مرزی، دوقطبی، اسکیزوفرنی و غیره) و درجه‌دو (افسردگی، اضطراب، فوبیا، وسواس و غیره) مورداستفاده قرار می‌گیرد. گاهی اوقات حتی والدین نیز متوجه وجود اختلالاتی مانند شخصیت مرزی نمی‌شوند و در دوران نامزدی و دوستی هم نمی‌توان این اختلال را تشخیص داد؛

بنابراین پس از ازدواج این اختلال بروز پیدا کرده و ازآنجایی‌که قابل‌درمان نیست زوجین دچار طوفانی از مشکلات مختلف می‌شوند.

از سوی دیگر اختلالات درجه‌دو باید درمان شده و سپس زوجین برای ازدواج اقدام کنند، برای مثال فردی که دچار وسواس شدید یا افسردگی است پس از ورود به رابطه آسیب‌های شدیدتری به خود و همسرش وارد می‌کند.

جهت مشاوره از طریق واتساپ با ما در تماس باشید.

تست‌ ازدواج روان‌شناختی سنجش نیازها

این تست‌ها باهدف بررسی نیازهای اصلی زوجین در رابطه طراحی شده است و به آن‌ها کمک می‌کند تا نیازهای یکدیگر را دقیق‌تر بشناسند. تست‌های ازدواج از سوی دیگر به روان‌شناس کمک می‌کند تا در صورت وجود اختلاف شدید میان نیازها زوجین را آگاه کند تا در مورد رابطه تجدیدنظر کنند.

گاهی شدید بودن نیازی همچون نیاز به آزادی و یا نیاز به قدرت سبب می‌شود تا یک رابطه از حالت عادی خارج شده و عدم آشنایی زوجین با این موضوع سبب می‌شود که جز طلاق راه دیگری نداشته باشند.

افرادی که نیاز به آزادی بسیار بالایی دارند در هیچ چارچوب ازدواجی قرار نمی‌گیرند و افراد با نیاز به قدرت بسیار زیاد تمام سلطه و سیطره خود را بر روی رابطه قرار می‌دهند.

تست‌ ازدواج شخصیت‌شناسی تحلیلی

این تست‌ها با آزمون‌های عمومی تفاوت‌های زیادی دارد، این تفاوت از این نظر است که این تست‌ها به‌صورت منحصربه‌فرد توسط روان‌سنج (روان‌سنجی: رشته دانشگاهی است که تا مقطع دکترا ادامه داشته و به سنجش و تحلیل تخصصی تست‌ها می‌پردازد.) تحلیل شده و تست‌های عمومی پاسخ‌های دسته‌بندی‌شده و سیستمی ندارد.

برای همین این تست‌ها از اعتبار و روایی بسیار بالایی برخوردار بوده و افراد توانایی دادن اطلاعات نادرست و غیرواقعی را نخواهند داشت که این موضوع در شناخت پیش از ازدواج حیاتی است.

تست‌ ازدواج روان‌شناختی پیشگیرانه

این تست‌ها باهدف تشخیص مؤلفه‌هایی همچون میزان تعهدپذیری، صمیمت و غیره فراهم شده است و به زوجین کمک می‌کند تا بعد از ازدواج درگیر موضوعاتی همچون خیانت جنسی، طلاق عاطفی، خیانت مالی، برطرف‌نشدن نیازها و غیره نشوند.

برخی افراد به دلیل مشکلات خانوادگی، آسیب‌های دوران کودکی و یا بحران‌های نوجوانی دچار اختلال صمیمیت می‌شوند که این امر نیاز به برگزاری جلسات مشاوره زیادی دارد تا بتوان به‌صورت دقیق و از طریق روانکاوی این اختلالات را شناسایی و درمان کرد.

از مزیت‌های ارزشمند تست شخصیت شناسی ازدواج که در مرکز مشاوره ازدواج ستاره ایرانیان گرفته می‌شود این است که دیگر نیاز نیست هزینه‌های بسیاری بابت جلسات مشاوره بپردازید و با انجام این تست‌ها به بهترین شکل و در کم‌ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود می‌رسید.

تست‌های طرح‌واره درمانی

هر فرد در طول زندگی خود ممکن است درگیر الگوهای ذهنی اشتباه شود. این الگوها قدرت تصمیم‌گیری درست را از فرد گرفته و اجازه نمی‌دهند تا فرد به‌درستی شریک زندگی خود را انتخاب کند.

برای مثال فردی همواره دوست دارد در زندگی خود قهرمان باشد و این الگو را در ذهن خود پرورش داده است، این فرد برای نشان‌دادن قهرمان بودن خود با یک فرد معتاد و یا دچار اختلال ازدواج می‌کند تا او را اصلاح کند و به همه نشان دهد که یک قهرمان است، درصورتی‌که از روزی که وارد زندگی مشترک می‌شود همواره می‌جنگد و در پایان جزو اختلال، آسیب و مشکلات شدید چیزی برای او باقی نمی‌ماند.

فرد مذکور از این رابطه خارج می‌شود و وارد رابطه‌ای دیگر می‌شود و به دلیل اینکه نمی‌داند که طرح‌واره اشتباهی دارد به‌صورت مجدد وارد رابطه با فرد نادرستی می‌شود و این چرخه تا هنگامی که به مشاور مراجعه نکند ادامه می‌یابد.

تست‌های سنجش صمیمیت جنسی

یکی از نگرانی‌های اصلی زوجین پیش از ازدواج درک صحیح موضوعات جنسی و میزان تمایلات آن‌ها به یکدیگر است. یکی از آزمودن‌هایی که در این زمینه می‌تواند اطلاعات دقیقی دراین‌رابطه به زوجین ارائه دهد تست صمیمیت جنسی است که در سایت مرکز ستاره ایرانیان قرار داده شده و به‌صورت تخصصی به سنجش میزان صمیمیت جنسی می‌پردازد.

درصد زیادی از مشکلات بعد از ازدواج ریشه در عدم رضایت زوجین یا ناتوانی‌های جنسی آن‌ها دارد که با بررسی‌های بالینی و تست‌های پیش از ازدواج به طور کامل قابل‌شناسایی و درمان است.

تست‌های سنجش آمادگی برای ازدواج

این تست‌ها به بررسی میزان بلوغ فکری و عاطفی زوجین پرداخته و کمک می‌کند تا میزان واقع‌نگری و یا رؤیاپردازی آن‌ها در مورد این رابطه سنجیده شود.

برخی از جوانان ایده‌های آرمانی و کمال‌گرایانه‌ای نسبت به ازدواج دارند و هنگامی که وارد ازدواج می‌شوند، به ناگاه در می‌یابند که انتظارات غیرمعقولی از رابطه و همسر خود داشته‌اند و احساس شکست و سرخوردگی پیدا می‌کنند.

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

اهمیت تست شخصیت شناسی ازدواج

چرا پیش از ازدواج باید هزینه کنیم و این تست ها را انجام دهیم؟ آیا انجام‌ندادن تست ها مشکلی ایجاد می‌کند؟ چند درصد احتمال درستی این تست ها وجود دارد؟

تست شخصیت شناسی ازدواج در مورد فردی که با آن ازدواج می‌کنید نکات زیادی را برای شما آشکار می‌کند، نکاتی که در آشنایی اولیه نمی‌توانید بفهمید. بیشتر افراد تمایل دارند با شخصی مشابه یا متضاد با یکی از والدین خود ازدواج کنند و این امر ممکن است رابطه آن‌ها را به سمت نابودی بکشاند.

با کمک تست های ازدواج این الگوهای غلط و اختلالات شناخته می‌شوند؛ بنابراین حتماً تاکنون از اهمیت این تست‌ها مطمئن شده‌اید. بسیاری از افراد نگران درصد صحت این تست ها هستند.

همان‌طور که گفته شد تست های ازدواج مرکز مشاوره ستاره ایرانیان توسط روان‌سنج تحلیل می‌شوند و علاوه بر این تست ها از صحت‌سنج برخوردار هستند و کسی نمی‌تواند در این تست ها دروغ بگوید یا اختلالی را پنهان کند، بنابراین جای نگرانی در این مورد وجود ندارد.

انواع تست شخصیت شناسی ازدواج

تست شخصیت شناسی ازدواج در مرکز مشاوره ستاره به دلیل اهمیتی که دارد به صورت حضوری و آنلاین انجام می‌شود تا هرکسی در هر شرایطی امکان دسترسی به آن‌ها را داشته باشد.

تست شخصیت شناسی ازدواج حضوری

مرکز مشاوره ستاره ایرانیان در سه شعبه حضوری در تهران خدمات مشاوره پیش از ازدواج را که شامل تست شخصیت شناسی ازدواج با جواب است را ارائه می‌دهد. با انجام این تست‌ها از هر چیزی که لازم است در مورد یکدیگر بدانید، آگاه می‌شوید و دیگر لازم نیست هیچ نگرانی داشته باشید.

این مرکز در سه شعبه زیر همواره درحال‌خدمت رسانی به ایرانیان داخل و خارج کشور است:

  • قیطریه، چیذر، میدان ندا، جنب بانک دی، پلاک ۵۶، طبقه 4 شماره تماس: 22247100-021
  • شعبه شریعتی، چهارراه قصر، خیابان قدوسی، پلاک ۱۵۶، واحد ۱ شماره تماس: 88422495-021
  • شعبه سعادت‌آباد، ضلع جنوب غربی چهارراه سرو، خیابان پاک‌نژاد کوچه گل‌ها، پلاک ۵ طبقه ۴ شماره تماس: 22354282-021

تست شخصیت شناسی ازدواج آنلاین

این مرکز امکان انجام تست آنلاین آمادگی برای ازدواج را برای تمام فارسی زبانان داخل و خارج کشور فراهم کرده است. برای آگاهی از نحوه تست‌ها با شماره‌های مرکز تماس بگیرید و سوالات خود را در این زمینه با مشاوران ما مطرح کنید تا بهترین تصمیم را داشته باشید و آینده ای روشن و درخشان را کنار همسرتان تجربه کنید.

تست شخصیت ازدواج به‌صورت آنلاین از مزایای زیادی برخوردار است، با کمک این روش می‌توانید هرجایی که هستید بدون نگرانی در مورد ترافیک یا محدودیت زمانی تست ها را انجام دهید.

جهت مشاوره از طریق واتساپ با ما در تماس باشید.

چرا مرکز مشاوره ستاره ایرانیان؟

این مرکز مورد تأیید کانون مشاوران ایران، برگزیده جشنواره مراجع‌محوری در سال‌های متوالی است و برگزیده جشنواره مسئولیت اجتماعی است و موفقیت‌های بسیاری در زمینه مشاوره پیش از ازدواج و پکیج‌های شخصیت شناسی ازدواج دارد. مشاوران ما در زمینه مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره زوج‌درمانی ، خانواده‌درمانی ، مشاوره طلاق ، مشاوره خیانت ، مشاوره روانشناسی ، مهارت‌های ارتباطی، آموزش‌های پیش از ازدواج و درمان اختلالات تخصص بالایی داشته و دوره‌های لازم را دیده‌اند.

هزینه تست شخصیت شناسی ازدواج

قیمت تست شخصیت شناسی ازدواج به‌صورت جداگانه از حدود 250 آغاز و تا 500 هزار تومان است که مجموعه تست‌ها حدوداً 2 تا 3 میلیون برای هر زوج خواهد بود، درحالی‌که پکیج تهیه شده توسط مرکز مشاوره ستاره ایرانیان در قالب فرم کوتاه (6 آزمون فوق‌تخصصی) و فرم بلند (8 آزمون فوق‌تخصصی) با هزینه‌های بسیار مناسب‌تری برای زوجین فراهم شده است. پکیج‌های روان‌شناسی و ازدواج را مشاهده فرمایید.

سؤالات متداول

1. آیا برای ازدواج سازگار هستید؟

برای یک رابطه سازگار، شما و همسرتان باید با سبک زندگی تقریباً یکسان، اهداف مشابه، نیازهای هماهنگ، شخصیت‌های تقریباً مشابه داشته باشید. در دوران آشنایی افراد اختلالات و رفتارهای نامطلوب خود را نشان نمی‌دهند؛ بنابراین بدون کمک مشاور نمی‌توانید به شناخت درست و کافی دست پیدا کنید.

2. چگونه پکیج تست شخصیت شناسی ازدواج معتبر تهیه کنیم؟

با تماس با مرکز مشاوره ستاره ایرانیان در هرجایی که هستید می‌توانید از بسته‌های کامل و استاندارد ازدواج کمک بگیرید تا آینده خوب و مطلوبی را تجربه کرده و آگاهی‌های لازم را در مورد همسر خود به دست آورید.

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

سوالات متدواول

سوالات متداول

هر جلسه چقدر زمان میبرد؟

هزینه جلسات مشاوره در ستاره ایرانیان چقدر است؟

آیا مشاوره تلفنی دارید؟

مشاوره آنلاین روی چه پلتفرم هایی هست؟

آدرس مشاوره حضوری کجاست؟

تخصص مشاوران ایرانیان چیه؟

چرا مرکز مشاوره ستاره ایرانیان را انتخاب کنم؟

1 Comment

  1. ابوالفضل گفت:

    تا آخر عمر بغل ملینا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *