مشاوره روانشناسی

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

مشاوره روانشناسی به منظور کمک به افراد در مراحل مختلف زندگی برای غلبه بر مشکلات سلامت روان و با هدف افزایش کیفیت زندگی صورت می گیرد. این فرآیند‌ درمانی بر نحوه عملکرد انسان‌ها در زندگی شخصی و حرفه ای تمرکز دارد.

انجمن روان‌شناسی آمریکا، مشاوره روانشناسی را اینگونه تعریف می‌کند « مشاوره روانشناسی به درمان تخصصی مشکلات عاطفی، اجتماعی، شغلی و سلامت جسمانی افراد در مراحل مختلف زندگی به صورت فردی و اجتماعی می‌پردازد.». ما در مرکز مشاوره ستاره ایرانیان به شما کمک می‌کنیم تا تعاملات سازنده و مفیدی با خانواده‌، اجتماع یا افرادی که با آن‌ها در ارتباط هستید، برقرار کنید.

مشاوره تحصیلی

این دسته از مشاوره به دانش آموزان کمک و راهنمایی لازم را ارائه می‌کند. مشاوران تحصیلی با نظارت بر حجم کار و معدل دانش آموزان به آن‌ها کمک ‌می‌کنند تا در سال‌های تحصیلی خود موفق باشند.

در این زمینه مرکز مشاوره روانشناسی ستاره ایرانیان، دوره‌های ویژه ای مخصوص دانش آموزان داشته و به آن‌ها کمک می‌کند تا بهترین نتایج را در سال‌های تحصیل خود کسب کرده و بهترین رشته را با توجه به توانایی‌های خود انتخاب کنند. بازخورد اولیه و منظم می تواند به ارزیابی نحوه عملکرد افراد و پایین بردن احتمال ترک تحصیل کمک کند.

مشاوره شغلی

مشاوره شغلی به افراد کمک می‌کند تا تشخیص دهند که کدام مسیر شغلی برای آن‌ها مناسب است. در اینجا مشاوران با بحث در مورد علایق، امکانات، سختی‌های شغل و بررسی استعدادهای فرد با کمک تست و دستگاه‌های پیشرفته به افراد نشان می دهند که چه شغلی مناسب آن‌ها است.

برای انجام این کار، مشاوران شغلی ممکن است انواع خاصی از تست MBTI (مایرز بریگز) را انجام دهند تا توانایی‌های فرد را بهتر درک کنند. مرکز مشاوره ستاره ایرانیان با برخورداری از دستگاه‌های پیشرفته و تست‌های تایید شده به شما کمک می‌کند تا در راه مناسب شغلی گام بردارید.

جهت مشاوره از طریق واتساپ با ما در تماس باشید.

مشاوره خانواده

این فقط افراد نیستند که به کمک نیاز دارند، بلکه روابط نیز نیاز به کمک دارند، مشاوره ازدواج بر بهبود مهارت‌های ارتباطی و حل تعارضات زوجین تمرکز دارد. از آنجایی که هر ازدواج دارای فراز و نشیب است، اغلب کنار آمدن با مشکلات رابطه دشوار است.

بنابراین مشاوره پیش از ازدواج و خانواده راهکارهایی را برای غلبه بر مشکلات تجویز کرده و به زوجین کمک می‌کند تا مهارت‌های ارتباطی مناسب را کسب کرده و بتوانند محیطی سالم در خانواده ایجاد کنند. فرآیند مشاوره، زوجین را قادر می‌سازد تا تصویر مشترکی از اینکه زندگی آن‌ها باید چه تغیراتی داشته باشد، پیدا کنند.

مشاوره سلامت روان

مشاوره سلامت روان به ارائه درمان اختلالات روانی به بیمارانی می‌پردازد که از مشکلات روانی حاد و مزمن رنج می‌برند. تروما، افسردگی، اعتیاد، فوبیا، اضطراب و وسواس تنها چند مورد از مسائل مربوط به سلامت روان هستند که متخصصان سلامت روان آن‌ها را ریشه‌یابی و به بهترین شکل درمان می کنند.

مشکلات سلامت روان به مرور باعث مشکل در خوابیدن، تغییرات وزن، از دست دادن تمرکز، فکر به خودکشی، ناتوانی در انجام کارهای روزمره، دردهای بی دلیل جسمانی، از دست دادن امید به زندگی و بی حوصلگی می‌شود، بنابراین با درمان اختلالات می‌توانید زندگی خود را تغییر داده و انگیزه لازم را پیدا کنید.

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

مشاوره توانبخشی

مشاوره توانبخشی یک تمرین خاص است که در آن متخصصان به افرادی که دارای ناتوانی‌های عاطفی و جسمی هستند کمک ‌می‌کنند تا بتوانند مستقل باشند. این نوع مشاوره در بهبود سلامت جسمی و روحی افراد نقش زیادی دارد.

مشاوره توانبخشی به افرادی که با ناتوانی‌های فردی، اجتماعی یا جسمی دست و پنجه نرم می کنند، کمک می‌کند تا بتوانند مهارت‌های خود را بهبود ببخشند و در جامعه حضور موثری پیدا کنند.

گروه درمانی

گروه درمانی برای افرادی توصیه می‌شود که می‌خواهند چالش‌ها یا درگیری‌های فردی خود را در یک محیط حمایتی با کسانی که داستان‌های مشابهی دارند به اشتراک بگذارند. این می‌تواند برای هر‌کسی که با افسردگی، اضطراب، ضربه روحی، اعتیاد یا سوء استفاده دست و پنجه نرم می‌کند مفید باشد، درمان گروهی فرصتی را برای یادگیری تجربیات دیگران و دریافت بازخوردهای متنوع از دیدگاه‌های مختلف ارائه می‌دهد.

مزایای مشاوره روانشناسی

نکات و مهارت‌های بسیار زیادی وجود دارد که در مشاوره روانشناسی حضوری یاد می گیرید. در طول این جلسات مشاور به شما کمک می‌کند تا علاوه بر حل مشکلات خود، توانمندی‌های جدیدی نیز کسب کنید. این مزایا به طور خلاصه شامل موارد زیر می‌باشد:

 • محرمانه بودن اطلاعات: رازداری یک عنصر ضروری در مشاوره فردی می‌باشد. مشاور اطلاعات مراجعان را با دیگران به اشتراک نمی گذارد. برخلاف مشاوره گروهی، مشاوره فردی تضمین می‌کند که اطلاعات شما مخفی باقی می ماند.
 • درمان جامع: در مقایسه با گروه درمانی، درمان فردی بسیار جامع‌تر است، زیرا تمرکز مشاور تنها بر روی یک نفر خواهد بود. علاوه بر این در مشاوره روانشناسی تلفنی یا حضوری  درمانگر نیازهای مراجع را بهتر درک می‌کند و با تمرکز کامل به بررسی گذشته فرد می‌پردازد.
 • چشم اندازهای جدید: صحبت با دوستان و خانواده خوب است با این حال، افراد نزدیک به شما همیشه نمی‌توانند دیدگاه‌های تازه‌ای ارائه دهند و گاهی اشتباه می‌کنند.

مشاوره فردی پاسخ‌ها و راه‌های جدیدی برای نزدیک شدن به اهداف پیش پای شما گذاشته و کمک می‌کند تا اشتباهات خود را بهتر درک کنید.

 • بهبود سریع: جلسات مشاوره روانشناسی شانس بهبودی را افزایش می‌دهد. درمانگران ممکن است راه‌های تکمیلی برای بالا بردن سرعت بهبودی مانند مصرف دارو، بهبود تغذیه و کمک به برنامه‌ریزی برای ورزش و خواب کافی ارائه دهند.

درمانگران مرکز روانشناسی ستاره ایرانیان با ارائه برنامه‌ای مناسب در کنار درمان به شما کمک ‌می‌کنند تا در کم‌ترین زمان ممکن موثرترین درمان را تجربه کنید. درمان به موقع همچنین از تشدید مسائل و اختلالات جلوگیری می‌کند.

 • محیطی راحت: برخی از افراد از حضور در جمع احساس راحتی ندارند و نسبت به اشتراک گذاشتن مشکلات شخصی خود در گروه تردید دارند. به این ترتیب، ممکن است در طول جلسه برخی از اطلاعات را مخفی کند.

با مشاوره فردی، مراجعان می‌توانند همه مشکلات و اتفاقات را با راحتی بیان کنند و مشاوره در مکانی آرام و راحت ادامه می‌یابد، در این شرایط مراجعه کننده دیگر نگران قضاوت شدن نیست و می‌تواند مسائل شخصی خود را نیز بیان کند.

جهت مشاوره از طریق واتساپ با ما در تماس باشید.

جلسات مشاوره روانشناسی در ستاره ایرانیان

هر جلسه مشاوره در این مرکز از 45 تا 90 دقیقه طول میکشد، زمان و طول جلسات به شدت اختلال و همکاری مراجع در طول درمان بستگی دارد. مشاوران و مراجعان هر دو باید بدانند که فرآیند مشاوره نیاز به صبر و تداوم دارد. علاوه بر این، فرآیند مشاوره از سمت هردو طرف مشارکتی است، بنابراین درمان مستلزم تعامل و تعهد هر دو طرف است.

مشاوره روانشناسی حضوری یا آنلاین در مرکز ستاره ایرانیان متکی بر تعیین اهداف مناسب و واقع بینانه با تکیه بر شرایط فرد انجام می‌گیرد. در این مرکز در ابتدا اهداف مشاوره شناسایی شده و روند درمان برای مراجع به طور کامل توضیح داده می‌شود.

مرکز مشاوره روانشناسی ستاره ایرانیان سعی دارد که افراد زندگی بهتری را تجربه کنند، علاوه بر این جلسات مشاوره تحصیلی و شغلی کمک می‌کند تا افراد در مسیر درستی قرار بگیرند. هزینه جلسات مشاوره روانشناسی نیز بستگی به زمان جلسات و نوع اختلال دارد، برای آگاهی از هزینه‌ها می‌توانید با مراکز ستاره ایرانیان تماس بگیرید.

چرا مشاوره روانشناسی ستاره ایرانیان؟

در این مرکز ایجاد و حفظ رابطه موثر مشاور و مراجعه کننده حیاتی است و درمانگر بدون قضاوت، فضایی را برای شناسایی نیازها ایجاد می‌کند. در مشاوره روانشناسی حضوری تهران  یا مشاوره روانشناسی تلفنی اهداف درمانی شامل کسب دانش، آموزش و تمرین برای به دست آوردن مهارت‌های مورد نیاز برای کار، تحصیل یا رابطه هستند.

متخصصان سلامت روان به افراد در موقعیت‌ها و سنین مختلف کمک ‌می‌کنند تا زندگی پربارتر و رضایت‌بخش‌تری داشته باشند. مرکز مشاوره روانشناسی ستاره ایرانیان این امکان را برای تمام ایرانی‌های داخل و خارج از کشور فراهم کرده است که با کمک گرفتن از مشاوره روانشناسی آنلاین و تلفنی با بیش از 30 مشاور ماهر و با تجربه در ارتباط باشید.

برای رزرو نوبت و آگاهی از هزینه جلسات درمانی این مرکز می‌توانید با شماره‌های شعبه تماس گرفته و از متخصصان مرکز در زمینه های مختلف به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین کمک بگیرید.

مرکز مشاوره روانشناسی خانواده ستاره ایرانیان کجاست؟

مرکز روانشناسی ستاره ایرانیان در سه شعبه در تهران در خدمت مردم ایران در داخل و خارج از ایران می‌باشد.

این مرکز مشاوره با سال‌ها تجربه با سه شعبه در تهران در خدمت شما همراهان است.

شعبه اصلی ما در چهارراه قصر، خیابان قدوسی است. آدرس: شریعتی چهارراه قصر، خ ش قدوسی، پ ۱۵۶، واحد ۱

شعبه شمال تهران: چیذر میدان ندا، جنب بانک دی، پلاک ۵۶، طبقه چهارم شرقی

شعبه غرب تهران: سعادت آباد ضلع جنوب غربی چهارراه سرو، خیابان پاکنژاد، کوچه گلها، پ ۵، طبقه ۴

مشاوران و روانشناسان این مجموعه با بیش از ۱۵ سال سابقه کار در زمینه‌های خانواده، تحصیلی، ازدواج، درمان اختلالات، ترک اعتیاد و زمینه‌های دیگر همواره آماده کمک به شما هستند.

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

4 Comments

 1. علی گفت:

  من خیلی مشکل دارم از بچگی مشکلاتی داشتم که تا الان همراهمه و تو روابط عاطفی و حتی کاریم و کل زندگیم تاثیر گذاشته شرایط مالیم هم خیلی خرابه تا الانم به فکر درمان نیافتادم به خاطر هزینهاش میخواستم بدونم چجوری هست

  • مرکز مشاوره ستاره ایرانیان گفت:

   برای آگاهی از هزینه مشاوره با برترین متخصصان با شماره های ۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲ و ۰۲۱۸۸۴۲۲۴۹۵تماس بگیرید.

 2. باران گفت:

  من الان یکیو دوستدارم ک نامزد داره اونم انگار ی حسایی داره ولی ۴ ساله با ی پسری هم ت رابطم مجازی اون قزوینه نمیخامش ولی دیوانه وار دوسم داره جوری ک سال دیگ قراره بیادد خاستگاریم و ازدواج کنیم من چیکار کنم ؟

  • مرکز مشاوره ستاره ایرانیان گفت:

   اول باید به این فکر کنید که دوستی شما با شخصی که نامزد دارد درست است یا خیر. از نظر اخلاقی، این کار درستی نیست که با شخصی که با دیگری در رابطه است، وارد رابطه شوید. همچنین، این کار می‌تواند عواقب بدی برای شما و طرف مقابل داشته باشد. اگر طرف مقابل شما نامزدش را ترک کند و با شما وارد رابطه شود، ممکن است پشیمان شود و به نامزدش برگردد. این کار می‌تواند باعث آسیب روحی و روانی زیادی به شما شود.

   اگر واقعاً علاقه‌مند به دوستی با این شخص هستید، باید با او صحبت کنید و احساسات خود را به او بگویید. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که او ممکن است علاقه‌ای به شما نداشته باشد یا نتواند رابطه‌اش را با نامزدش تمام کند. در این صورت، باید از او فاصله بگیرید تا احساسات خود را کنترل کنید.

   در مورد رابطه شما با پسر قزوینی، اگر واقعاً او را دوست ندارید، باید به او بگویید که نمی‌خواهید با او ازدواج کنید. این کار ممکن است برای او سخت باشد، اما بهتر از این است که سال‌ها با او در رابطه باشید و در نهایت از زندگی مشترک با او ناراضی باشید.

   در نهایت، تصمیم‌گیری در مورد این موضوع به عهده شما است. باید با دقت به همه جوانب موضوع فکر کنید و تصمیمی بگیرید که برای شما بهترین باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *