مرکز درمان دیرانزالی

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

درمان دیرانزالی یا تأخیر در انزال به شرایطی گفته می‌شود که در طول خودارضایی، عمل جنسی یا هر تحریک جنسی رفلکس انزال ایجاد نمی‌شود یا فقط پس از یک دوره زمانی بسیار طولانی رخ می‌دهد.

تأخیر در انزال نشان‌دهنده یک اختلال رایج در مرحله ارگاسم است. مردی که از تأخیر در انزال رنج می‌برد یا در انزال مشکل دارد نعوظ خوب و احساسات شهوانی خوبی دارد؛ اما قادر به انزال نیست. مرکز درمان دیرانزالی ستاره به شما کمک می‌کند تا رابطه خوب و مطلوبی را با همسر خود تجربه کرده و سلامت جنسی خود را به دست آورید.

علل دیرانزالی

تشخیص دیرانزالی را می‌توان از تعامل عوامل بیولوژیکی، روانی، فرهنگی و رابطه‌ای انجام داد، در ادامه به این عوامل به‌صورت دقیق‌تر پرداخته شده است:

علل دیرانزالی به دو دسته فیزیکی و روانی تقسیم بندی می‌شوند.

علل فیزیکی دیرانزالی

 • برخی از ناهنجاری‌های مادرزادی که بر دستگاه تناسلی مردان تأثیر می‌گذارد.
 • دیابت (شایع ترین علت ناتوانی جنسی)
 • تومور یا ضربه به مغز استخوان
 • اسکلروز چندگانه
 • پارکینسون
 • برخی عفونت ها مانند عفونت ادراری
 • کم کاری تیروئید
 • داروهای خاص
 • مصرف الکل
 • جراحی پروستات، مانند برداشتن پروستات از طریق مجرای ادراری
 • مصرف مواد مخدر
 • مصرف داروهای اعصاب

علل روانی دیر انزالی

 • بسیاری از مطالعات نشان داده‌اند که روان انسان دارای چنان نیرویی است که بر بدن و عملکردهای آن نیز تأثیر می گذارد:

حتی تکانه‌های تحریکی و عمل انزال به شدت توسط ذهن دستکاری می‌شوند. به طور دقیق، حتی تاخیر در انزال می‌تواند منجر به اختلالات روانی شود که اغلب غیر قابل توجیه است.

 • معمولاً «اضطراب» خاص قبل از یک رابطه عامل اصلی انزال زودرس در نظر گرفته می‌شود.
 • برای برخی تأخیر در انزال منعکس‌کننده یک عمل خودخواهانه ناخودآگاه است، تقریباً به‌گونه‌ای که گویی انتشار اسپرم نشان‌دهنده ازدست‌دادن بخشی از خود است.
 • ارگاسم مترادف با ازدست‌دادن کنترل است برخی از مردان در مقابل همه اینها احساس ناتوانی می‌کنند، دقیقاً به این دلیل که دیگر قادر به مدیریت احساسات خود نیستند، بنابراین مانع از ارگاسم می‌شوند.
 • پرخاشگری ناخودآگاه، احساسات ابراز نشده خشم و شبیه‌سازی مکرر نیز جزو علل روانی دیر انزالی است.
 • علت روانی که بیشتر موردتوجه قرار می‌گیرد، ترس از بارداری شریک سکسی است.
 • در شرایط دیگر، مردانی که از تأخیر در انزال شکایت دارند، برانگیختگی و لذت بیشتری را با خودارضایی نسبت به رابطه جنسی گزارش می‌کنند.

در این موارد، خود تحریکی اندام تناسلی لذت‌بخش‌تر از تجربه رابطه با همسر است و رابطه جنسی در مقایسه با خودارضایی اجازه تحریک کافی را نمی‌دهد؛ بنابراین یکی دیگر از دلایل بالقوه تأخیر در انزال، تفاوت بین تجربه جنسی واقعی و تخیلات جنسی موجود در طول خودارضایی است. بیشتر بدانید.

جهت مشاوره از طریق واتساپ با ما در تماس باشید.

پیامدهای دیرانزالی

بسیاری از مردم فکر می‌کنند که تأخیر در انزال مثبت است، زیرا این به زوج زمان کافی برای لذت‌بردن از ارگاسم‌های متعدد می‌دهد. بااین‌حال، ناتوانی در کنترل انزال اغلب به یک مشکل تبدیل می‌شود:

1. بسیاری از مردانی که از دیرانزالی رنج می‌برند در نهایت دچار اضطراب یا افسردگی می‌شوند.

2. زمانی که تأخیر در انزال به یک پدیده معمولی و مکرر تبدیل شود می‌تواند موانع جدی در روابط زوجین، به‌ویژه در حوزه جنسی ایجاد کند.

3. ارگاسم دیرهنگام و طولانی‌شدن بیش از حد مقاربت مطمئناً به زن کمکی نمی‌کند، حرکات متوالی مقاربتی می‌تواند به دیواره‌های واژن آسیب وارد کرده و در نتیجه باعث ایجاد درد یا تحریک می‌شود.

4. علاوه بر این، در این مواقع احساس گناه آمیخته با ناامیدی بر زن حاکم می‌شود، زیرا احساس می‌کند که مرد را راضی نمی‌کند.

برای درمان دیرانزالی مردان باید با متخصصی مشورت کنند که می‌تواند به آن‎ها در درک مشکل و حل آن کمک کند، مرکز مشاوره دیرانزالی ستاره ایرانیان به شما کمک می‌کند تا با کمک بهترین متخصص سکس تراپی و مشاور درمان دیرانزالی رابطه جنسی مطلوبی را با شریک خود پیدا کنید.

درمان اختلال دیرانزالی

اگر علت دیرانزالی روان‌شناختی باشد، لازم است یک دوره مشاوره روانشناسی و روان‌درمانی برای درمان دیرانزالی در بانوان و آقایان انجام شود. چند نمونه از درمان روان‌شناختی و جنسی باهدف غلبه بر این مشکل عبارت‌اند از:

زوج‌درمانی

اگر منشأ تأخیر در انزال به اختلافات موجود در رابطه برگردد، برای حل تعارضات در رابطه تلاش خواهیم کرد و اطمینان حاصل می‌کنیم که از یک زندگی جنسی کامل، بدون تنش‌های غیرضروری لذت می‌برید.

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

تمرینات تمرکز حواس

مشاور به شما اجازه می‌دهند بر روی زمان حال تمرکز کنید، روی آنچه که احساس می‌کنید و به شما تکنیک‌هایی یاد می‌دهد تا تمرکز خود را هنگام رابطه جنسی افزایش دهید تا همسرتان نیز از رابطه لذت بیش‌تری ببرد.

آموزش عزت نفس

آموزش عزت‌نفس به شما کمک می‌کند تا احساس قوی‌بودن پیدا کرده و در زندگی روزمره و رابطه جنسی خود به عزت‌نفس کافی دست پیدا کنید.

مشاوره جنسی

به شما این امکان را می‌دهد که بدن و شریک زندگی خود را بهتر درک کنید تا بتوانید نیاز او را هم تأمین کنید، علاوه بر این امنیت و رفاه را در حوزه احساسی و جنسی به دست آورید.

مرکز روانکاوی در تهران

روان‌درمانی باید شامل هر دو زوج باشد تا به زوجین اصول اولیه روابط جنسی و روابط بین‌فردی را آموزش دهد. آموزش جنسی توان‌بخشی برنامه دقیقی را ارائه می‌دهد که در آن گفتگو نقش اساسی در روابط زوجین ایفا می‌کند.

هیپنوتراپی

بهبود رابطه جنسی و هیپنوتیزم درمانی روشی بسیار مؤثر است. هیپنوتراپی به شما کمک کند تا از کل چرخه جنسی لذت ببرید و ارگاسم و انزال مطلوبی را در طول رابطه تجربه کنید. در حالت خلسه مشاور به ناخودآگاه شما پیشنهادهایی می‌دهد تا عمل جنسی را چیزی خوشایند و آرامش‌بخش تصور کند.

درمان دارویی دیرانزالی

درمان دارویی مبتنی بر تجویز تخصصی دارویی قادر به تحریک مراکز عصبی تحریک‌کننده مسئول ارگاسم است که باید زیر نظر دکتر متخصص مصرف شود؛ زیرا عوارض تفاوتی را به دنبال دارد.

چه سؤالاتی باید از درمانگر جنسی بپرسید؟

سؤالاتی که باید از دکتر بپرسید در روند درمان بسیار مهم هستند. برای درمان دیرانزالی، در اینجا چند سؤال اساسی وجود دارد که می‌توانید از پزشک خود بپرسید:

 • علت تأخیر در انزال چیست؟
 • چه نوع آزمایشاتی باید انجام دهم؟
 • آیا این مشکل موقتی است؟
 • درمان‌های موجود چیست و کدام یک را توصیه می‌کنید؟
 • آیا من سایر اختلالات سلامتی دارم و چگونه می‌توانم این بیماری‌ها را با هم مدیریت کنم؟
 • آیا جایگزینی برای دارویی که تجویز می‌کنید وجود دارد؟ دارو چه عوارض جانبی به دنبال دارد؟
 • آیا باید به متخصص دیگری مراجعه کنم؟
 • از کجا می‌توانم اطلاعات بیشتری در مورد این بیماری پیدا کنم؟

جهت مشاوره از طریق واتساپ با ما در تماس باشید.

مشاوره درمان دیرانزالی در تهران

نکته مهم این است که تصمیم بگیرید با یک روان‌شناس متخصص و مشاوره خانواده خوب در زمینه بهبود عملکرد جنسی خود مشورت کنید. زیر نظر کلینیک درمان دیرانزالی و مرکز مشاوره ستاره ایرانیان یک دوره درمانی را شروع و یک زندگی جنسی رضایت‌بخش و باارزش را برای خود ایجاد کنید.

مرکز درمان دیرانزالی در تهران ستاره ایرانیان در شعب زیر همواره پاسخگو سؤالات و آماده وقت دهی به درمان‌جویان عزیز است:

 • شعبه قیطریه، چیذر، میدان ندا، جنب بانک دی، پلاک ۵۶، طبقه 4 شماره تماس: 22247100-021
 • شعبه شریعتی، چهارراه قصر، خیابان قدوسی، پلاک ۱۵۶، واحد ۱ شماره تماس: 88422495-021
 • شعبه سعادت‌آباد، ضلع جنوب غربی چهارراه سرو، خیابان پاک‌نژاد کوچه گل‌ها، پلاک ۵ طبقه ۴ شماره تماس: 22354282-021

درمان دیرانزالی تلفنی

معمولاً دیر انزالی منشأ روانی دارد و به همین دلیل متخصص روان‌درمانی کاردرمانی زوجین و خانواده درمانی را توصیه می‌کند. در طول درمان، متخصص جنسی، تکنیک‌های آرام‌سازی و آمادگی برای درک احساسات شدیدتر را آموزش می‌دهد.

هدف ما فراهم‌کردن شرایط درمانی برای تمام افراد است؛ بنابراین با امکان مشاوره تلفنی دیرانزالی به تمام ایرانیان داخل و خارج از کشور کمک کردیم تا بتوانند در هرجایی که هستند با برترین مشاوران ایران صحبت کنند.

درمان دیرانزالی آنلاین

ما برای درمان دیرانزالی یک طرح درمانی شخصی را باتوجه‌ به شرایط شما فراهم می‌کنیم تا به شما کمک کنیم درمان مؤثری را تجربه کنید. مشاوره آنلاین در درمان دیرانزالی کمک می‌کند تا علاوه بر بهبود رابطه جنسی، با همسرتان نیز رابطه بهتری برقرار کنید.

مرکز ستاره ایرانیان در پلتفرم ایمو (imo) امکان مشاوره آنلاین را برای تمام ایرانیان داخل و خارج کشور فراهم کرده است.

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

چرا مرکز مشاوره ستاره ایرانیان؟

تأخیر در انزال را می‌توان با کمک درمان جنسی و با یادگیری تکنیک‌ها و تمرین‌های مختلف درمان کرد. تیم روان‌شناس و متخصص این مرکز، می‌تواند به شما در یافتن علل دقیق و درمان مناسب کمک کند.

ما با پیشرفته‌ترین تکنیک‌ها، ابزارها و استراتژی‌ها کار می‌کنیم تا در حل اختلالات جنسی کارآمد باشیم. اگر مصمم هستید بر این مشکل جنسی که زندگی شما را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد غلبه کنید تا از آن لذت کامل ببرید، با ما تماس بگیرید تا به‌صورت تخصصی در کم‌ترین زمان درمان مؤثر را تجربه کنید.

در این مرکز ما با به‌روزترین و استانداردترین روش‌های درمانی را داریم. برای درمان اضطراب ناشی از دیرانزالی از لورتا نوروفیدبک بدون هیچ عوارض جانبی استفاده می‌شود. 

در موارد متعدد، استرس، اضطراب عملکرد، علائم افسردگی و خواسته‌های محیطی، اساس اختلالات جنسی هستند. درمان تخصصی افسردگی و دیگر موارد باعث افزایش عزت‌نفس و بهبود افسردگی و اضطراب می‌شود. 

علاوه بر این مرکز ستاره مجموعه تست‌های استاندارد در زمینه‌های اضطراب، افسردگی، وسواس، تست شخصیت شناسی پیش از ازدواج ، هوش، مشاوره شغلی ، مشاوره تحصیلی ، مشاوره دوران نامزدی ، بیش‌فعالی و مسائل دیگر فراهم کرده است که باعث بهبود شرایط زندگی مشترک شما می‌شود.

بهترین راه برای درمان دیرانزالی چیست؟

درمان دیرانزالی به علت اصلی و منشاء آن بستگی دارد، اما شامل درمان دارویی دیرانزالی، روان‌درمانی و هیپنوتراپی است که به‌صورت قابل‌توجهی دیرانزالی را کاهش می‌دهند.

زمان تأخیر در انزال چقدر است؟

اکثر مردان در عرض چند دقیقه پس از شروع رابطه احساس انزال می‌کنند. مردانی که دچار تأخیر در انزال هستند ممکن است قادر به انزال نباشند یا تنها پس از مدت طولانی رابطه جنسی (مثلاً 30 تا 45 دقیقه) با تلاش زیاد قادر به انزال باشند.

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

هر جلسه چقدر زمان میبرد؟

هزینه جلسات مشاوره در ستاره ایرانیان چقدر است؟

آیا مشاوره تلفنی دارید؟

مشاوره آنلاین روی چه پلتفرم هایی هست؟

آدرس مشاوره حضوری کجاست؟

تخصص مشاوران ایرانیان چیه؟

چرا مرکز مشاوره ستاره ایرانیان را انتخاب کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *