مرکز مشاوره تلفنی

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی این امکان را فراهم می‌کند تا در هرجایی که هستید و هر شرایطی که دارید با مشاور ارتباط برقرار کنید. مشاوره تلفنی یکی از راه‌های ایمن برای برقراری ارتباط با مشاور است و مزایای زیادی دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

برای ما بسیار مهم است که در هرجایی که هستید از کمک برترین مشاوران تلفنی ایران کمک بگیرید؛ مرکز مشاوره ایرانیان علاوه بر مشاوره حضوری، مشاوره آنلاین روانشناسی و تلفنی را نیز برای تمام ایرانیان داخل و خارج کشور فراهم کرده است.

مشاوره تلفنی چیست؟

مشاوره تلفنی زمانی است که هرجایی که هستید تنها با یک تماس با مشاور ارتباط برقرار می کنید و به راحتی نیاز و سوال خود را مطرح می کنید.

مزایای مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی مانند مشاوره حضوری به حل اختلالات و مشکلات افراد می‌پردازد، با این تفاوت که جلسات به‌صورت تلفنی انجام می‌شود و مزایای زیر را به دنبال دارد:

 • صرفه‌جویی در زمان و راحتی: نیازی به ماندن در ترافیک و پیداکردن جای پارک نیست، صرفه‌جویی در زمان بارزترین مزیت مشاوره تلفنی است. با کمک مشاوره تلفنی روانشناسی می‌توانید در خانه استراحت کنید و بدون توجه به اینکه در کجا زندگی می‌کنند، با درمانگر خود از طریق تلفن صحبت کنید.
 • می‌توانید مشاوره را طوری سازماندهی کنید که با برنامه زندگی شما سازگاری داشته باشد و نیازی نیست نگران زمان مشاوره باشید.
 • تلفن همیشه در دسترس است و می‌توانید با مشاور خود ارتباط برقرار کنید.
 • می‌توانید به‌صورت ناشناس با مشاور ارتباط بگیرید. این جلسات مشاوره نسبت به جلسات حضوری، حریم خصوصی بیشتری را ارائه می‌دهد.
 • برای برخی افراد نگاه‌کردن به چشمان دیگران در هنگام بحث می‌تواند باعث اضطراب آن‌ها شود. اینجاست که صحبت با مشاور از طریق تلفن می‌تواند راه‌حل خوبی باشد.
 • برای کسانی که مشکلات حرکتی دارند آسان‌تر است و می‌توانند در جایی که راحت‌تر هستند بدون مشکل از کمک مشاور استفاده کنند.
 • اگر به هر دلیلی بیرون رفتن برایتان سخت است، مشاوره به‌صورت تلفنی یک گزینه عالی است. مشاوره به این صورت به شما کمک می‌کند تا به‌راحتی با مشاور صحبت کنید.

جهت مشاوره از طریق واتساپ با ما در تماس باشید.

مشاوره تلفنی روانشناسی

مشاوره تلفنی بسیار راحت و در دسترس است، تنها با در اختیار داشتن یک تلفن یا یک موبایل می‌توانید به‌صورت تلفنی با مشاور روانشناس ارتباط برقرار کنید، با مشاوره تلفنی می‌توان اختلالات روان‌شناختی، مشکلات خانوادگی، تربیت کودک، طلاق، مشاوره شغلی و تحصیلی، بهبود رابطه جنسی و درمان خیانت را مطرح و درمان کرد. در ادامه توضیح و درمان هر یک از این مشکلات جداگانه مطرح شده است:

اختلالات روانشناختنی

یکی از اختلالاتی که با مشاوره تلفنی حل می‌شود اختلالات شخصیتی (اضطراب ( مشاوره درمان استرس )، افسردگی ( مشاوره درمان افسردگی )، وسواس ( مشاوره درمان وسواس )، فوبیا ( مشاوره درمان فوبیا )، دوقطبی و موارد دیگر) است. امروزه مشکلات و اختلالات شخصیت بسیاری از افراد را درگیر کرده است و بسیاری از افراد امکان مراجعه حضوری به مشاور را ندارند.

بنابراین می‌توانند با مشاوره تلفنی صحبت کنند. بهترین مرکز مشاوره تلفنی با تست‌های روان‌شناسی شخصیت کمک می‌کند تا به شناخت مناسب از وضعیت فرد دست‌یافته و بهترین درمان را تجربه کنند.

مشاوره شغلی تلفنی

بسیاری از افراد درگیر استرس و اضطراب هستند؛ زیرا برای انتخاب شغل مشکل دارند. مرکز مشاوره تلفنی در تهران به شما کمک می‌کند تا با تست‌های آنلاین از راه دور شغل مناسب خود را انتخاب کنید علاوه بر این می‌توانید با کمک مشاور نیز شغل یا رشته مناسب باروحیه خود را انتخاب کنید.

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره ازدواج و خانواده کمک می‌کند تا با انجام تکنیک‌های مختلف زندگی ایده‌آلی را تجربه کنید، علاوه بر این مشاوره پیش از ازدواج کمک می‌کند تا قبل از واردشدن به زندگی مشترک از مشکلات و اختلالات طرف مقابل آگاه شوید. مشاوره تلفنی خانواده کمک می‌کند تا خیانت میان زوجین کاهش‌یافته و رضایت از زندگی مشترک به‌شدت افزایش می‌یابد.

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تلفنی تحصیلی کمک می‌کند تا در تحصیل و آینده موفقیت بیش‌تری را تجربه کنید. این جلسات کمک می‌کند تا علاوه بر پیداکردن رشته مناسب، تکنیک‌های درست برای مطالعه و بهبود شرایط درسی خود را نیز یاد بگیرد.

مرکز مشاوره ستاره بهترین متخصصان را در زمینه مشاور تلفنی تحصیلی داشته و با مشاوره تلفنی به شما کمک می‌کند تا روند تحصیلی خود را به بهترین شکل طی کنید.

مشاوره خیانت تلفنی

خیانت بر احساسات و روابط میان زوجین تأثیر قابل‌توجهی دارد، فردی که مورد خیانت قرار می‌گیرد سرخوردگی زیادی را تجربه می‌کند و علاوه بر این بسیاری از افراد تصمیم‌های نادرستی می‌گیرند. مشاوره تلفنی خیانت در شرایط سخت به شما کمک می‌کند تا بهترین تصمیم را بگیرید. آیا مردد هستید که باید به رابطه ادامه بدهید یا خیر؟ بهترین راه برای حل این مشکل کمک‌گرفتن از مشاور خیانت است.

مشاوره جنسی تلفنی

مشکلات جنسی ممکن است به نظر بی‌اهمیت باشد؛ اما اغلب مشکلات زناشویی از این مشکل شروع می‌شود. اغلب اوقات زنان و شوهران از مشاوره جنسی فرار می‌کنند و ترجیح می‌دهند رابطه خود را به همان صورت ادامه دهند؛ اما تنها باعث ایجاد مشکلات بیش‌تری می‌شود.

مشاوره طلاق تلفنی

تاکنون فکر کرده‌اید که نیاز به مشاوره تلفنی طلاق دارید؟ مشاوره طلاق فضایی را فراهم می‌کند تا در مورد عمیق‌ترین احساسات خود صحبت کنید. مشاور به شما کمک می‌کند تا با تکنیک‌های لازم رابطه خود را بهبود بخشید و به‌مرور رضایت خود را از زندگی مشترک افزایش دهید تا بهترین تصمیم را در زمینه طلاق بگیرید.

مشاوره کودک تلفنی

خیلی از مشکلات و اختلالات در بزرگسالی ریشه در کودکی دارد، این امر نشان می‌دهد که تربیت و درمان مشکلات در زمان کودکی اهمیت زیادی در آینده او دارد.

این اهمیت نشان می‌دهد که مشاوره تلفنی کودک می‌تواند به بهترین شکل به کودک شما کمک کند تا مسیر سالم رشد را طی کرده و دچار اختلالات اساسی نشود. علاوه بر این مشاوره نوجوانان به والدین کمک می‌کند تا سبک تربیتی مناسبی را انتخاب کرده و به بهترین شکل به کودک و نوجوان خود کمک کنند.

جهت مشاوره از طریق واتساپ با ما در تماس باشید.

مشاوره تلفنی یا حضوری؟

تمام افراد در شرایطی احساس می‌کنند که نیاز دارند با مشاور صحبت کنند، مشاوره تلفنی به شما کمک می‌کند تا این نیاز را برطرف کنید و با این کار متوجه شوید که مشاور تا چه اندازه می‌تواند مشکلات شما را حل کرده و در مسیر درستی شما را قرار دهد.

تحقیقات در این زمینه نشان داده است که افرادی که از مشاوره تلفنی روانشناسی استفاده می‌کنند راحت‌تر صحبت کرده، تصمیم‌های بهتری گرفته و در شرایط سخت می‌توانند تصمیم‌های عاقلانه و منطقی‌تری بگیرند.

مشاور در جلسات مشاوره تلفنی ابتدا کمک می‌کند تا افراد دید منطقی از مشکل پیدا کنند گاهی اوقات این افراد در مسیری نادرست قرار داده شده‌اند و همین باعث می‌شود که تلاش آن‌ها بی‌نتیجه باشد.

درمانگر چه سوالاتی از من خواهد پرسید؟

مشاور معمولاً جلسه را با چند سؤال شروع می‌کند تا شما را بهتر بشناسد و بهتر بتوانند نیازتان را برطرف کنند. این شامل سؤالات موارد زیر است:

 • چرا الان به فکر درمان افتاده‌اید؟
 • آیا قبلا تحت درمان بوده‌اید؟
 • چه چیزی در گذشته باعث بهبود شرایط میشده اما اکنون نتیجه بخش نیست؟

سؤالات دیگر باتوجه‌به مشکلی که تجربه می‌کنید ممکن است شامل بیماری در خانواده، اتفاقات کودکی، مشکل ارتباطی و موارد دیگر باشد. اگر علاقه‌ای نداشتید می‌توانید به این سؤالات پاسخ ندهید؛ اما پاسخ صادقانه شما می‌تواند روند درمان را تسریع بخشد.

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

جلسات مشاوره تلفنی

جلسات مشاوره تلفنی روانشناسی بسته به سؤال و نیاز مراجع دارد؛ اما به‌طورکلی از نیم تا یک ساعت متفاوت است، و می‌توانید باتوجه‌به نیازهای خود زمان جلسات را تغییر دهید و در ابتدا آن را با مشاور خود در میان بگذارید تا با توجه به زمان جلسه مطالب را بیان کند.

مشاوره تلفنی به شما آزادی بیشتری نسبت به روش‌های سنتی می‌دهد. این امر باعث می‌شود تا مشاوره برای کسانی که نیاز به درمان دارند در دسترس باشد و در کم‌ترین زمان ممکن این امکان را فراهم می‌کند تا درمان را به بهترین شکل در خانه تجربه کنید. بیشتر بدانید.

اگر اضطراب شدیدی را تجربه می‌کنید می‌توانید بدون خارج‌شدن از خانه درمان را برای رفع به افسردگی، سوگ، اضطراب و اختلالات دیگر تجربه کنید. پیش از مشاوره تلفنی نکات زیر را رعایت کنید:

 • در محیطی آرام قرار بگیرید تا تمرکز کافی را داشته باشید.
 • پیش از جلسه سوالات و نکاتی که دوست دارید با مشاور مطرح کنید را روی کاغذ بنویسید.
 • حتما کاغذی در دسترس داشته باشید و نکات ذکر شده توسط مشاور را یادداشت کنید.
 • اگر در میان حرف های مشاور سوالی برایتان پیش آمد یادداشت کنید تا در انتها مطرح سازید.
 • مطمئن شوید که تلفن شارژ کافی را دارد تا در تماس اختلالی ایجاد نشود.
 • از دیگران بخواهید که مزاحم شما نشوند تا تمرکز خود را از دست ندهید.

چرا مرکز مشاوره ستاره ایرانیان؟

مرکز مشاوره ستاره ایرانیان با کمک برترین روان‌شناس تلفنی برای درمان اختلالات، مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی و شغلی و مشاوره دوران نامزدی را فراهم کرده است. مشاوران در جلسات مشاوره تلفنی گزارش دقیقی از عملکرد شما فراهم می‌کنند و برنامه درمانی مشخصی را طراحی می‌کند که با شرایط شما هماهنگ باشد.

در طول مشاوره تلفنی پیشنهاد، تکالیف یا وظایفی فراهم می‌شود که کمک می‌کند تا روند درمانی را به بهترین شکل پشت سر بگذارید و در کم ترین زمان به نتیجه دلخواه خود برسید.

علاوه بر این در مرکز ستاره درمان‌های استاندارد و قطعی با نوروفیدبک و لورتا فراهم می‌شود، علاوه بر این مرکز ستاره تست‌هایی را به‌صورت آنلاین فراهم کرده است که هرجا هستید می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید تا روند درمان را سریع‌تر و بهتر طی کنید. برداشتن تلفن و تماس با ما می‌تواند اولین گام در روند کمک به خودتان باشد؛ بنابراین آن را از دست ندهید.

 

سوالات متداول

هر جلسه چقدر زمان میبرد؟

هزینه جلسات مشاوره در ستاره ایرانیان چقدر است؟

آیا مشاوره تلفنی دارید؟

مشاوره آنلاین روی چه پلتفرم هایی هست؟

آدرس مشاوره حضوری کجاست؟

تخصص مشاوران ایرانیان چیه؟

چرا مرکز مشاوره ستاره ایرانیان را انتخاب کنم؟

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *