مشاوره آنلاین روانشناسی

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

مشاوره آنلاین روشی درمانی است که به‌صورت آنلاین به درمان اضطراب، افسردگی، مشکلات شغلی، روابط خانوادگی و اجتماعی، وسواس فکری و اختلالات دیگر کمک می‌کند و از طریق رسانه‌های آنلاین مانند برنامه‌های تلفن همراه، کنفرانس‌های ویدئویی، پیام‌های متنی، ایمیل یا هر پلتفرمی که در آن مکالمه به‌صورت مجازی انجام است، صورت می‌گیرد.

مرکز مشاوره ستاره ایرانیان سال‌هاست امکان استفاده از مشاوره آنلاین روانشناسی را برای ایرانیان داخل و خارج از کشور فراهم کرده است، بنابراین با کمک مشاور روانشناسی آنلاین می‌توانید هرجایی که هستید با بهترین روانشناسان ایران در ارتباط باشید.

دکتر روانشناس آنلاین

مشاوره آنلاین روانشناسی فواید زیادی دارد که باید پیش از تصمیم‌گیری در زمینه نوع درمان خود در مورد آن‌ها اطلاعات کافی را کسب کنید:

1- مشاوره آنلاین روانشناسی برای افراد در مناطقی که دسترسی به خدمات درمانی مناسب ندارند بسیار مناسب است و به آن‌ها کمک می‌کند تا از راه دور در شرایطی که راحت هستند از درمان مناسب بهره‌مند شوند.

2- این دسترسی برای کسانی که محدودیت‌های جسمانی دارند و نمی‌توانند خانه خود را ترک کنند نیز کاربردی است.

3- مشاوره آنلاین روانشناسی این امکان را برای مشاوران و مراجعان فراهم می‌کند، تا هر روز چند بار باهم صحبت کنند و به افراد کمک می‌کند تا هر موقع نیاز داشتند از مشاور کمک بگیرند.

4- مشاوره آنلاین دسترسی به مشاوره راحت‌تر کرده است به این وسیله هر زمانی که احساس کردید نیاز دارید می‌توانید با مشاور ارتباط برقرار کرده و با او صحبت کنید.

5- هزینه‌ مشاوره آنلاین برای بسیاری از افراد مناسب‌تر است، اگر در مورد هزینه مشاوره آنلاین روانشناسی سؤالی دارید می‌توانید با شماره روان‌شناس آنلاین تماس حاصل کنید.

6- این نوع درمان برای کسانی که برنامه مشخصی ندارند یا نمی‌توانند وقت خود را در ترافیک و به دنبال جای پارک بگذارند نیز مناسب است.

7- برخی از افراد ممکن است احساس راحتی بیشتری در مشاوره آنلاین داشته‌ باشند و بهتر درباره‌ی احساسات، مسائل شخصی و اهداف خود صحبت می‌کنند.

8- در مشاوره آنلاین روانشناسی لازم نیست معطل شوید و می‌توانید از وقت خود استفاده لازم را ببرید.

جهت مشاوره از طریق واتساپ با ما در تماس باشید.

جلسات مشاوره آنلاین

نکات زیر کمک می کند تا بهترین جلسه مشاوره آنلاین را داشته باشید و نتیجه بهتری را بگیرید:

1- مطمئن شوید که در جایی راحت و بدون مزاحمت نشسته‌اید، در مکان‌های شلوغ نمی‌توانید درمان لازم را دریافت کنید.

2- حتماً دفتر و خودکاری داشته باشید تا نکات و سؤالات خود را در آن یادداشت کنید. پیش از جلسه مشاوره در مورد سؤالات و مشکلات خود نکات مهم را یادداشت کنید.

3- گوشی‎ها و تلفن را در حالت سایلنت قرار دهید و از دیگران بخواهید تا مزاحم شما نشوند.

4- برای مشکلات فنی پیش‌بینی‌نشده زمان کافی در نظر بگیرید و سعی کنید قبل از مشاوره از اینترنت، شارژ گوشی و نکات دیگر اطمینان حاصل کنید.

5- در صورتی که در مکان شلوغی قرار دارید حتما از هدفون استفاده کنید.

6- سعی کنید شرایطی را فراهم کنید که در آن بیش‌ترین آرامش را داشته باشید تا بتوانید در مورد احساسات عمیق خود که دسترسی به آن‌ها سخت‌تر است، صحبت کنید.

انواع مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین روانشناسی مانند انواع دیگر مشاوره در زمینه خانواده، ازدواج و اختلالات ارائه می‌شود، در ادامه انواع آن به طور کامل توضیح داده شده است:

مشاوره آنلاین خانواده : مشاوره آنلاین در زمینه خانواده یک امکان جدید است که با کمک اپلیکیشن ایمو (imo) به مراجعان کمک می‌کند. مشاوره آنلاین در این مرکز به شما کمک می‌کند تا بتوانید الگوهای اشتباه و مهارت‌های ارتباطی مناسب را یاد بگیرید تا زندگی خود را نجات دهید و رابطه بسیار خوبی را با همسر خود تجربه کنید.

حتماً پیش از بزرگ‌شدن مشکلات آن‌ها را با مشاور در میان بگذارید در غیر این صورت مشکلات حل نشده بزرگ و بزرگ‌تر شده و کم‌کم مانع خوشبختی شما می‌شود.

مشاوره آنلاین ازدواج : ممکن است با فردی آشنا شدید و بخواهید در سریع‌ترین زمان ممکن با یک مشاوره صحبت کنید. در این شرایط مشاوره آنلاین ازدواج به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان ممکن سؤالات خود در مورد ازدواج را مطرح کرده و با شناخت دقیق‌تری در رابطه قدم بگذارید.

علاوه بر این، مرکز مشاوره ستاره ایرانیان تست‌هایی از جمله تست شخصیت شناسی ازدواج را به‌صورت آنلاین فراهم کرده است که با انجام آن‌ها می‌توانید به شناخت کامل از همسر خود برسید، پس از انجام تست‌ها کد دریافتی را به مرکز ارائه می‌دهید. تست شما توسط روان‌سنج به‌صورت تخصصی بررسی می‌شود و نکات لازم پس از بررسی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

مشاوره آنلاین تحصیلی : مشاور آنلاین باید به دانش‌آموز کمک کند تا در مطالعه هر درس به روش ثابتی برسد و بتواند پیشرفت لازم را در تحصیل خود به دست بیاورد. تنوع بیش از حد در روش‌های مطالعه برای داوطلب مضر است و روند پیشرفت را مختل می‌کند.

مشاوره آنلاین تحصیلی این امکان را فراهم می‌کند تا به طور مداوم با مشاور خود در ارتباط باشید و انگیزه کافی و مهارت‌های یادگیری لازم را به‌مرور یاد بگیرید.

مشاوره روانشناسی : در سایت مرکز مشاوره روان‌شناس آنلاین چت به‌صورت روزانه و رایگان به مشاوره آنلاین چت پاسخ می‌دهند. این افراد باتجربه بسته به نوع مشکلات روان‌شناختی شما سؤالات را پاسخ داده می‌دهند.

البته برخی مشکلات از طریق چت قابل‌حل نبوده و نیاز به مراجعه حضوری است که در این مورد متخصصان شما را راهنمایی می‌کنند، در قدم اول باید با مشاور در مورد احساسات خود صادقانه صحبت کنید و اجازه دهید که مشاور به عمیق‌ترین احساسات شما دست پیدا کند.

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی

مرکز مشاوره ستاره ایرانیان با سه شعبه در تهران تاکنون به افراد بسیاری کمک کرده است تا به‌صورت آنلاین، حضوری و تلفنی مشکلات خانوادگی، ارتباطی و اختلالات خود را پشت سر بگذارند.

بهترین مشاوره آنلاین در این مرکز به موفقیت شخصی، شغلی، تحصیلی، درمان افسردگی، اضطراب و عصبانیت، مشکلات والدین، مسائل مربوط به رابطه و نگرانی‌های مربوط به تروما می‌پردازد.

درمان آنلاین به گونه ای طراحی شده است که دریافت کمک و پشتیبانی مورد نیاز خود را بدون خروج از خانه تا حد امکان آسان می کند.

جلسات آنلاین در این مرکز بستگی به اختلال مراجع داشته و ممکن است از دو جلسه در هفته شروع شده و به‌مرور تغییر کند، علاوه بر این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که در هر زمان به مشاور خود دسترسی داشته باشید.

مدت‌زمان مشاوره آنلاین در هر جلسه نیز بسته به شرایط و شدت اختلال بین 45 تا 90 دقیقه متفاوت است.

هزینه مشاوره آنلاین روانشناسی

هزینه مشاوره آنلاین نیز به میزان زمان جلسه وابسته بوده و می‌تواند از چند جلسه در هفته تا یک هفته در ماه متفاوت باشد، برای آگاهی از هزینه جلسات با مرکز مشاوره ایرانیان ارتباط حاصل کنید.

چرا مرکز مشاوره ستاره ایرانیان؟

مرکز مشاوره ستاره ایرانیان انواع مشاوره آنلاین خانواده، ازدواج، مشاوره آنلاین طلاق ، مشاوره آنلاین جنسی ، سکس تراپی آنلاین ، مشاوره فردی آنلاین ، مشاور شغلی ، تحصیلی، بالینی، روانکاوی آنلاین ، مشاوره زوجین آنلاین ، جنسی و کودک و نوجوان را به مراجعین ارائه می‌کند.

ستاره ایرانیان بیش از 30 مشاور و متخصص باتجربه و مجرب را برای کمک آنلاین و حضوری با ابزارها و تکنولوژی‌های روز دنیا فراهم کرده است و به شما کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین تأثیر را از جلسات مشاوره دریافت کنید و به سمت بهبودی حرکت کنید.

در مرکز ستاره ایرانیان اگر از مشاور خود ناراضی هستید، می‌توانید درمانگر را هر چند بار که دوست دارید تغییر دهید تا زمانی که احساس کنید مشاور مناسب خود را پیدا کرده‌اید.

علاوه بر این می‌توانید جلسات خود را به هر صورتی که راحت هستید با کمک ویدئو، چت یا تلفنی برگزار کنید، علاوه بر این می‌توانید از تست‌های آنلاین شخصیت، تست شخصیت شناسی ازدواج ، شغلی و تحصیلی مرکز کمک بگیرید.

تنها کافی است پس از انجام تست‌ها کد دریافت شده را به ما اطلاع دهید، سپس روان‌سنج این تست را بررسی می‌کند و نتیجه آن را در اختیار شما قرار می‌دهد، برای آگاهی از این تست ها با مرکز ستاره تماس گرفته و از نحوه انجام آن اطلاع کسب کنید.

آیا درمان آنلاین مؤثر است؟

بسیاری از مطالعات در زمینه تأثیر درمان آنلاین نشان می‌دهد که درمان آنلاین بسیار مؤثر است. یک مطالعه اخیر در زمینه درمان اختلالات اضطرابی به این نتیجه رسید که درمان رفتاری شناختی آنلاین (CBT)، به‌اندازه درمان حضوری مؤثر است.

آیا درمان آنلاین می‌تواند به اضطراب کمک کند؟

یک بررسی در این زمینه نشان داده است که درمان آنلاین مانند درمان شناختی رفتاری (CBT) آنلاین در کاهش علائم اضطراب به‌اندازه درمان حضوری مؤثر است.

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *