مرکز درمان زودانزالی در تهران

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

درمان زودانزالی شامل تکنیک‌های رفتاری، درمان دارویی زودانزالی و مشاوره زودانزالی است. پیداکردن مناسب‌ترین درمان یا ترکیبی از درمان‌های مناسب با فرد، ممکن است کمی طول بکشد.

درمان رفتاری زودانزالی به همراه دارودرمانی مؤثرترین راه است. متخصص سکس تراپی در مرکز درمان زودانزالی ستاره به‌صورت تخصصی به درمان زودانزالی و درمان دیرانزالی پرداخته و کمک می‌کند تا مشاوره جنسی خوبی داشته و بهترین رابطه جنسی را تجربه کنید.

زودانزالی چیست؟

انزال زودرس یک اختلال عملکرد جنسی در مردان است که منجر به دستیابی به ارگاسم یا انزال قبل یا کمی بعد از دخول می‌شود. علی‌رغم اینکه برای بسیاری این موضوع تابو است، باید بدانید که اتفاقا زودانزالی اختلالی رایج است.

مطالعات اخیر نشان می‌دهد که حدود 40 درصد از جمعیت مردان در مقطعی از زندگی خود دچار انزال زودرس می‌شوند. در اغلب موارد برای ازبین‌بردن و درمان انزال زودرس نیازی به جراحی نیست.

معمولاً مشاوره روانشناسی یا درمان روان‌شناختی و درمان پزشکی برای کنترل انزال کافی است. در طول درمان روان‌شناختی، تمرینات، نکات و عادات جدیدی را به کار خواهید گرفت که به شما امکان می‌دهد کنترل زمان انزال را بهبود بخشید. از این طریق می‌توانید زندگی جنسی، عزت‌نفس و امنیت شخصی خود را بهبود بخشید.

علل زودانزالی

دانستن علل این مشکل در ارگاسم مردان، کلید درمان انزال زودرس را به ما می‌دهد. استرس و افسردگی معمولاً از دلایل اصلی روان‌شناختی هستند که منجر به اضطراب و احساس گناه می‌شوند. بنابراین درمان استرس و اضطراب و مشاوره درمان افسردگی را باید جدی بگیرید.

رابطه جنسی کم، بی‌تجربگی و تحریک بیش از حد جنسی نیز باعث این شرایط می‌شوند. بلوغ عاطفی و تجربه جنسی معمولاً بهترین کمک برای حل این اختلال است.

 به‌ندرت انزال زودرس از مشکلات جسمی ناشی می‌گردد، اگرچه ممکن است به دلایل جسمانی نیز این اختلال اتفاق بیفتد. این مشکلات جسمانی عبارت هستند از:

 • مشکلات هورمونی (نقایص تیروئید و غدد فوق کلیوی)
 • عوارض جانبی برخی داروها
 • عادات مضر مانند سیگار کشیدن و اعتیاد مزمن به الکل یا مصرف مواد مخدر
 • آسیب‌های جسمی (عفونت مجاری ادراری و پروستات)
  در این موارد ضروری است که به متخصص اورولوژی مراجع کنید تا یاد بگیرید که چگونه انزال زودرس را درمان کنید.

جهت مشاوره از طریق واتساپ با ما در تماس باشید.

علل روانی انزال زودرس به دودسته تقسیم می‌شود:

 1. مرد هرگز رابطه جنسی را که در آن انزال مناسبی به دست آورده باشد، تجربه نکرده است، بنابراین برای رسیدن به ارگاسم و تحریک بیش از حد جنسی دست به خودارضایی می‌زند.
 2. دلایل بیرونی (مشکلات عاطفی، استرس، عدم تحرک جنسی طولانی‌مدت یا میزان بالای برانگیختگی جنسی) باعث می‌شود که فرد دوره‌هایی را تجربه می‌کند که قادر به کنترل انزال نیست.

برای درمان زودانزالی به مرکز مشاوره ستاره ایرانیان ، بهترین مرکز درمان زودانزالی در تهران مراجعه کنید تا مشاوران متخصص ما در سریع‌ترین زمان ممکن علت مشکل را تشخیص داده و شما را به سمت رابطه‌ای موفق ببرد.

تشخیص زودانزالی

مناسب‌ترین راه برای رفع مشکل زودانزالی و رسیدن به نتایج قطعی مراجعه به متخصص روان‌شناس و مشاور خانواده است. مشاوره جنسی می‌تواند به ما در تشخیص اختلالات جسمی و عاطفی احتمالی که باعث این مشکل می‌شوند کمک کند تا نحوه درمان انزال زودرس را شناسایی و مناسب‌ترین درمان را توصیه کند.

هدف اصلی، تشخیص این است که در مرحله اول اطمینان حاصل شود که بیمار با حداقل تحریک به انزال می‌رسد یا اینکه قادر به کنترل انزال کافی نیست. یک شرح‌حال کامل از بیمار برای بررسی همه احتمالات و تجزیه‌وتحلیل برای ارزیابی سطح هورمون و رد عفونت انجام خواهد شد.

پس از بررسی روان‌شناختی مناسب‌ترین درمان پیشنهاد می‌شود که ممکن است شامل روان‌درمانی، روانکاوی یا دارودرمانی باشد.

برای درمان بسیار مهم است که بررسی کنیم آیا انزال زودرس با اختلال نعوظ همراه است یا خیر زیرا در آن زمان رویکرد درمانی متفاوتی باید انجام شود. برای تشخیص کافی معمولاً نیازی به انجام آزمایش خون یا هر آزمایش اضافی نیست.

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

پیامدهای زودانزالی

مطالعات اخیر نشان می‌دهد که انزال زودرس معمولاً باعث ایجاد مشکلات زیر می‌شود:

 • از دست دادن عزت نفس
 • اضطراب در مردان و همسرانشان
 • رضایت ضعیف از زندگی جنسی خود
 • سطح پایین رضایت همسر

علاوه بر این، مرد مبتلا به انزال زودرس به‌قدری نگران کنترل انزال خود است که نمی‌تواند از عمل جنسی لذت ببرد. عواقب آن بر همسر آن‌ها شامل کاهش لذت و ناتوانی آن‌ها در رسیدن به ارگاسم است. یک مطالعه در این زمینه نشان می‌دهد که ارتباط قوی بین انزال زودرس در مردان و اختلال عملکرد جنسی در همسر آن‌ها وجود دارد.

تمام این عوامل تأثیرات عاطفی زیادی ایجاد می‌کند و انزال زودرس مداوم اثرات منفی بر عملکرد جنسی، هم برای مرد و هم برای همسرانشان دارد. توصیه ما این است که اگر این مشکل را دارید، با یک متخصص درمان زود انزالی مشورت کنید تا قبل از ایجاد مشکلات بیش‌تر آن‌ها را حل کنید. در کلینیک درمان زودانزالی ستاره، ما یک درمان جامع در مورد انزال زودرس ارائه می‌دهیم.

درمان اختلال زودانزالی

درمان زودانزالی قبل از ازدواج و بعد از ازدواج نسبت به نیازهای هر فرد متفاوت است. انواع درمان را می‌توان به دودسته روان‌شناختی و دارویی طبقه‌بندی کرد:

1. هدف درمان روان‌شناختی کمک به بیمار برای کنترل برانگیختگی جنسی خود و همچنین عادی‌سازی وضعیت و برقراری ارتباط با شریک زندگی و بیان راحت نیازها و ناامیدی‌های خود است.

2. در مورد درمان دارویی زودانزالی، داروهایی مانند داپوکستین و کرم‌های بی‌حس‌کننده برای کاهش حساسیت و به تأخیرانداختن برانگیختگی جنسی وجود دارد (هر درمان دارویی باید زیر نظر دکتر انجام شود).

علاوه بر این، تکنیک‌های زیادی وجود دارد که در حین رابطه جنسی به کار می‌روند می‌توانند به جلوگیری از انزال زودرس کمک کنند. این تکنیک‌ها شامل موارد زیر است:

 • عجله نکنید، زمان بیشتری را صرف عشق‌بازی کنید و سعی کنید با کمک تنفس درست آرام باشید.
 • هنگامی که انزال نزدیک و زودتر از حد مطلوب می‌رسد، دخول یا تحریک را به مدت تقریبی 30 ثانیه قطع کنید. با تغییر وضعیت این اتفاق رخ می‌دهد.
 • یکی دیگر از تکنیک‌های مشابه این است که هنگام نزدیک‌شدن به لحظه انزال، قسمت بالایی آلت تناسلی را با انگشتان خود فشار دهید تا آن را به تأخیر بیندازید.
 • عضلات پوبوکوکیژئوس را تمرین دهید. آن‌ها در کف لگن مردان یافت می‌شوند و مسئول کنترل جریان مایع منی در هنگام انزال هستند. تمرینات کگل توصیه‌شده‌ترین تکنیک برای کار با این عضلات است.

از طریق فشار این ماهیچه‌ها موفق می‌شویم مجرای مایع منی را مسدود کرده و در نتیجه انزال را به تأخیر بیندازید. فیزیوتراپی عضلات کف لگن را تقویت می‌کند تا تجربه جنسی مطلوبی را تجربه کنید.

جهت مشاوره از طریق واتساپ با ما در تماس باشید.

درمان زودانزالی در تهران

اگر انزال زودرس دارید، اجازه ندهید که مزمن شود و زندگی جنسی و شریک زندگی‌تان را تحت‌تأثیر قرار دهد. این مرکز با برترین متخصصان در امر جنسی و مشاوره خانواده درمانی به شما کمک می‌کند تا در کم‌ترین زمان ممکن به‌صورت حضوری اختلال جنسی خود را درمان کنید. برای مراجعه به شعب حضوری مرکز درمان زودانزالی در تهران به آدرس‌های زیر مراجعه کنید:

 • شعبه قیطریه، چیذر، میدان ندا، جنب بانک دی، پلاک ۵۶، طبقه 4 شماره تماس: 22247100-021
 • شعبه شریعتی، چهارراه قصر، خیابان قدوسی، پلاک ۱۵۶، واحد ۱ شماره تماس: 88422495-021
 • شعبه سعادت‌آباد، ضلع جنوب غربی چهارراه سرو، خیابان پاک‌نژاد کوچه گل‌ها، پلاک ۵ طبقه ۴ شماره تماس: 22354282-021

درمان زودانزالی تلفنی

اختلال زودانزالی در هر سنی و شرایطی ممکن است ظاهر شود، بنابراین خود را مقصر ندانید سعی کنید نکاتی که گفته شد را برای بهبود شرایط رعایت کنید. علاوه بر این در مرکز ستاره می‌توانید هرجایی که هستید با برترین متخصص زوج درمانی صحبت کنید و قویترین راه درمان زودانزالی را شروع کنید.

تشخیص و درمان به‌موقع به حل مشکل کمک می‌کند، بنابراین پیش از آنکه باعث ایجاد مشکلات دیگر شود با مشاور تماس گرفته و رابطه جنسی موفق را تجربه کنید.

درمان زودانزالی آنلاین

بهبود عملکرد جنسی برای دستیابی به یک رابطه صمیمانه رضایت‌بخش و دستیابی به کنترل بر انزال از اهداف درمان زودانزالی است و کمک می‌کند تا از اختلالات آینده جلوگیری شود.

بهترین مرکز درمان زودانزالی در تهران امکان مشاوره آنلاین روانشناسی را نیز فراهم کرده است تا در هرجایی که قرار دارید بالاترین کیفیت درمانی را تجربه کنید. مشاوره آنلاین مرکز ستاره ایرانیان در پلتفرم ایمو (imo) کمک می‌کند تا رابطه جنسی بسیار مطلوبی را تجربه کنید.

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

چرا مرکز مشاوره ستاره ایرانیان؟

درمان زودانزالی امر بسیار مهمی است و نباید درمان آن را به تأخیر بیندازید؛ زیرا باعث ایجاد اختلالات دیگر در خانواده می‌شود. این اختلال در صورت درمان‌نشدن باعث آسیب‌های دائمی به‌سلامت جسمی و روانی در آینده می‌شود.

این مرکز با کمک از برترین مشاوران جنسی کمک می‌کند تا در کمترین زمان ممکن رابطه جنسی خود را به بهترین سطح ممکن رسانده و هر دو از رابطه لذت ببرید.

هر فردی نیازهای متفاوتی دارد و ما می‌خواهیم به شما درمانی متناسب با نیازهای شما ارائه دهیم بنابراین می‌توانید با خیال راحت برنامه شخصی خود را در روند درمان دریافت کنید. علاوه بر جلسات درمانی شما یک سری تمرینات را دریافت می‌کنید که هم خودتان و هم با کمک همسرتان در خانه انجام دهید.

این تکنیک‌ها و تمرینات امکان بهبودی سریع‌تر، مؤثرتر و ماندگار را فراهم می‌کند. به لطف استفاده از این نوع تمرین، بیش از 90 درصد از کل موارد انزال زودرس روانی برطرف می‌شوند؛ بنابراین با خیال راحت با مرکز تماس گرفته و در مورد جلسات درمانی اطلاعات کافی را کسب کنید.

چه درمانی برای زودانزالی بهتر است؟

نوع درمان به هر بیمار بستگی دارد؛ زیرا هیچ روش بهتر یا بدتری وجود ندارد. نوع درمان بسته به نیاز متفاوت خواهد بود. به‌طورکلی، درمان روان‌شناختی برای انزال زودرس بیشترین تأثیر را دارد.

آیا درمان دارویی برای زودانزالی خوب است؟

این نوع درمان‌ها پیچیده هستند؛ زیرا خطرات و عوارض مختلفی وجود دارد. اگر تکنیک‌ها و آموزش‌ها نتیجه مطلوب را نداشت می‌توانید از دارودرمانی زیر نظر متخصص استفاده کنید؛ اما باید در مورد عوارض آن‌ها اطلاعات کافی را داشته باشید.

سوالات متداول

هر جلسه چقدر زمان میبرد؟

هزینه جلسات مشاوره در ستاره ایرانیان چقدر است؟

آیا مشاوره تلفنی دارید؟

مشاوره آنلاین روی چه پلتفرم هایی هست؟

آدرس مشاوره حضوری کجاست؟

تخصص مشاوران ایرانیان چیه؟

چرا مرکز مشاوره ستاره ایرانیان را انتخاب کنم؟

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

2 Comments

 1. خداداد روفی گفت:

  مشکل زود انزالی دارم

  • مرکز مشاوره ستاره ایرانیان گفت:

   درک می‌کنم که این موضوع برای شما نگران‌کننده است. زود انزالی یک مشکل شایع است که می‌تواند تأثیر منفی بر زندگی جنسی فرد داشته باشد.
   زود انزالی به انزال زودهنگام گفته می‌شود که قبل از اینکه فرد یا شریک جنسی او از رابطه جنسی لذت ببرد، اتفاق می‌افتد. این مشکل می‌تواند ناشی از عوامل مختلفی باشد، از جمله:
   ۱٫ استرس
   ۲٫ اضطراب
   ۳٫ افسردگی
   ۴٫ مشکلات رابطه
   ۵٫ مصرف برخی داروها
   ۶٫ مشکلات جسمی
   اگر نگران هستید که ممکن است به زود انزالی مبتلا باشید، مهم است که به دنبال کمک باشید. یک متخصص بهداشت جنسی می‌تواند به شما کمک کند تا علت مشکل خود را تشخیص دهید و راه‌های درمانی مناسب را پیدا کنید.
   در اینجا چند نکته وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند تا با زود انزالی کنار بیایید:

   ۱٫ با شریک جنسی خود صحبت کنید. مهم است که با شریک جنسی خود در مورد مشکل خود صحبت کنید. آنها می‌توانند به شما کمک کنند تا راه‌هایی برای بهبود رابطه جنسی خود پیدا کنید.
   ۲٫ تکنیک‌های کنترل انزال را یاد بگیرید. این تکنیک‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا زمان انزال خود را کنترل کنید.
   ۳٫ از روان درمانی استفاده کنید. روان درمانی می‌تواند به شما کمک کند تا با استرس، اضطراب، یا سایر مشکلاتی که ممکن است باعث زود انزالی شما شوند، کنار بیایید. برای موثرترین جلسات روان درمانی با شماره های ۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲ و ۰۲۱۸۸۴۲۲۴۹۵ تماس حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *