لورتا نوروفیدبک در تهران

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

لورتا نوروفیدبک بدون عوارض با اثربخشی بالا برای درمان افسردگی ،درمان اضطراب ، درمان وسواس فکری ، استرس پس از سانحه (PTSD)، عدم توجه و تمرکز، ولع سیگار، مهارت‌های اجتماعی، اوتیسم و سندروم دان، اختلال یادگیری، مشکلات محاسبه‌ای، عدم برنامه‌ریزی، مدیریت مشکلات و غیره است.

درمان نوروفیدبک عمقی مغز (لورتا) پیشرفته‌ترین ابزار موجود برای آموزش مغز است. مرکز مشاوره ستاره ایرانیان ، بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در ایران، با متخصصان درمانگر پس از تشخیص دقیق، با کمک لورتا درمانی و بدون عوارض، درمان را فراهم می‌کند.

لورتا نوروفیدبک چیست

لورتا (Loreta)نوروفیدبک در حقیقت مخفف انگلیسی عبارت LOW RESOLUTION BRAIN ELECTROMAGNETIC Tomographic Analysis است.

لورتا با تصویربرداری دقیق باعث آموزش بهتر مغز (به‌وسیله شرطی‌سازی) می‌شود. این روش، اثربخشی بالایی نسبت به روش‌های دارویی دارد و عوارضی به همراه ندارد. کلینیک ستاره ایرانیان جزو اولین مراکز لورتا درمانی است که به‌صورت تخصصی این درمان را در ایران ارائه می‌دهد و با کمک برترین متخصصان که دوره‌های تخصصی لورتا نوروفیدبک را گذرانده‌اند به مراجعان کمک می‌کنند تا در کم‌ترین زمان بیش‌ترین تأثیر درمان را احساس کنند.

اثربخشی لورتا 

روش‌های شناختی به دلیل نداشتن عوارض جانبی و اثربخشی، جایگاه خوبی در میان گزینه‌های درمانی پیدا کرده‌اند. لورتا به‌عنوان نوروفیدبک عمیق و باتوجه‌به نوع عملکرد شبکه‌ای، موردتوجه درمانگران و محققین قرار گرفته است.

یک نمونه اثربخشی درمان لورتا طی 10 جلسه در ادامه آمده است.

البته برای بهبودی بسته به شرایط و اختلالات بیمار، درمان می‌تواند به‌صورت ترکیبی صورت گیرد و از سویی افزایش جلسات ماندگاری و اثربخشی روش را چندین برابر می‌کند.

نمونه درمان با لورتا

نمونه اول:  نقشه مغزی پیش از آغاز درمان و مراجع افسردگی، اضطراب، عدم تمرکز و وسواس فکری شدید را گزارش داده است.

پس از گذراندن 10 جلسه لورتا و TDCS بخش عمده‌ای از اضطراب، عدم توجه، افسردگی و وسواس فکری درمان شده است و کاهش ولع به اعتیاد نیز صورت‌گرفته است.

نمونه دوم: نمونه بعدی یک خانم ۳۳ساله است که افسردگی دارد و طی گذراندن 10 جلسه درمان ترکیبی لورتا با تأکید بر درمان افسردگی توانسته بهبود بسیار زیادی داشته باشد

جلسات لورتا نوروفیدبک در تهران

درمان لورتا به‌صورت دونفره، با حضور بیمار و متخصص لورتا نوروفیدبک برگزار می‌شود. تعداد جلسات حدود 10 جلسه بوده و به نوع اختلال و میزان‌پذیرش بیمار به درمان بستگی دارد.

تجزیه و تحلیل توموگرافی الکترومغناطیسی

لورتا مخفف تجزیه‌وتحلیل توموگرافی الکترومغناطیسی است. این روش به‌عنوان یک روش درمانی نوین در سال 2002 مطرح شد و در سال 2016، به‌صورت رسمی مورد تأیید سازمان غذا و دارو قرار گرفت. در این روش سعی می‌شود به کمک دستگاه و کلاه EEG که روی سر قرار می‌گیرد، فعالیت‌های مغز مورد بررسی قرار گیرد.

باتوجه‌به این که ما آگاهی کافی از فعل‌وانفعالات الکتریکی نورون‌ها و ساختار مغز داریم، می‌توانیم امواج الکتریکی بخش خارجی سر را محاسبه کنیم. در واقع لورتا نوروفیدبک به بررسی تأثیرات اتصالات و منابع نورونی و بازتاب آن به سطح خارجی سر می‌پردازد.

این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که امواج ساطع شده به بخش خارجی سر را با استفاده از دستگاه لورتا تحلیل کنند. به دلیل اینکه لورتا درمانی با کمک دستگاه های تخصصی است، لورتا نوروفیدبک آنلاین انجام نمی شود.

جهت مشاوره از طریق واتساپ با ما در تماس باشید.

درمان لورتا

تکنیک لورتا یکی از جدیدترین تکنیک‌های درمانی در روان‌شناسی و علوم‌شناختی به شمار می‌آید. در واقع در این روش می‌توان بازخوردهای دقیق و منطقی نقطه‌ای خاص در مغز را به‌وسیله الکترودهای موجود در کلاه مخصوص اندازه‌گیری کرد.

بازخورد خروجی به‌صورت مستقیم با فعالیت خاص مغز به طور مؤثر مرتبط است. سپس داده‌های خروجی از پوست سر به کمک ماتریس‌های موجود در نرم‌افزار، محاسبه و تحلیل شده و خروجی داده می‌شود. خروجی داده شده توسط متخصصان تحلیل شده و درمان ادامه می‌یابد.

هزینه لورتا نوروفیدبک

تعرفه و هزینه لورتا نوروفیدبک LORTA به‌صورت زیر است. بااین‌حال مرکز ستاره ایرانیان به‌منظور تکریم حقوق شما عزیزان هزینه‌های حداقلی را در نظر گرفته است. در این جدول می‌توانید هزینه لورتا نوروفیدبک در تهران را مشاهده نمایید (برای استعلام قیمت‌ها با مرکز تماس برقرار کنید).

عنوان خدمات

نوع خدمات

قیمت خدمات ما به تومانقیمت معادل دلارقیمت این خدمات به دلار در آمریکا

قیمت معادل تومان این خدمات در آمریکا

نوروفیدبک

تک جلسه ای

1200006$73$1460000
پکیج نوروفیدبک10جلسه ای - استاندارد)

1000000

50$700$14000000
TDCsتک جلسه ای

50000

2.5$100$2000000

TDCs

 10جلسه ای - استاندارد)30000015$900$

18000000

نوروفیدبک + TDCs

10جلسه ای - استاندارد)120000060$1500$

30000000

هزینه لورتا نورفیدبک lORTA10جلسه ای - استاندارد)

2980000

99$2000$40000000
QEEGتک جلسه

420000

16$700$14000000

QEEG+ لورتا

تک جلسه

42000021$1200$

24000000

CAN-TAB

10جلسه ای - استاندارد)198000099$2000$

40000000

ATTENTION GYM

10جلسه ای - استاندارد)30000015$900$

18000000

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

هزینه لورتا در خارج از کشور

بر اساس گزارش سایت خبرهای پزشکی Medical News Today قیمت لورتا نوروفیدبک در سال 2017 حدود 2000 دلار برای 10 جلسه 40 دقیقه‌ای است که این میزان معادل 40000000 تومان در سال 1399 است.

هزینه لورتا نوروفیدبک در تهران متفاوت است و این تعرفه در مرکز مشاوره ستاره ایرانیان بسیار مقرون‌به‌صرفه است و بالاترین کیفیت را شامل می‌شود.

عوارض لورتا نوروفیدبک

تا کنون عوارضی برای لورتا نوروفیدبک به‌عنوان یک روش درمانی غیردارویی گزارش نشده است. عوارض لورتا نوروفیدبک به عدم تسلط نداشتن اپراتور بستگی دارد و ممکن است سبب کاهش پاسخگویی فرد به درمان می‌شود.

لورتا در تمامی دنیا به‌عنوان یک روش نوین غیردارویی و بدون عوارض شناخته شده است و در مراکز مشاوره برتر و نوین جهان استفاده می‌شود. مرکز مشاوره لورتا، ستاره ایران به‌عنوان پیشتاز عرصه درمان، این روش را در ایران توسط متخصصان علوم اعصاب و روان‌شناختی و روان‌شناسی به کار می‌برد.

بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در تهران

همان‌طور که بیان شد، لورتا نوروفیدبک در تهران توسط مرکز مشاوره ستاره ایرانیان و مراکز همکار صورت‌ می‌گیرد. این مرکز با کمک و همکاری متخصصان سعی کرده است همواره پیشتاز درمان‌های نوین روان‌شناسی در ایران باشد.

امید است بتوانیم بهترین خدمات درمان روان‌شناسی را به مردم عزیز کشورمان ارائه دهیم. بهترین مرکز لورتا در تهران، مرکز مشاوره ستاره ایرانیان با سال‌ها تجربه و تخصص در این زمینه است.

جهت مشاوره از طریق واتساپ با ما در تماس باشید.

 

نقشه مغزی

نقشه مغزی تصویری از فعالیت‌های مغز شما فراهم می‌کند و با این کار به ما قدرت دسترسی به وضعیت درونی شما را می‌دهد. ما از نقشه مغزی برای تنظیم برنامه نوروفیدبک باتوجه‌به فعالیت‌های مغزی، علائم و اهداف شما استفاده می‌کنیم.

نقشه‌های مغزی که در طول جلسات گرفته می‌شود به ما این امکان را می‌دهد که برنامه را باتوجه‌به تغییرات مغز شما تنظیم کنیم.

بعد از جلسات اولیه، یک مقایسه ساده هم می‌تواند به شما کمک کند تا متوجه پیشرفت خود شوید. نقشه مغزی با انجام دو فعالیت زیر به روند درمان کمک می‌کند:

تصویربرداری سه بعدی لورتا نوروفیدبک

لورتا یا توموگرافی الکترومغناطیسی با وضوح کم، با استفاده از یک دستگاه کامل 19 سنسوری، تصویری سه‌بعدی از فعالیت مغز شما فراهم می‌کند. با کمک این تصویربرداری ما می‌توانیم بخش‌های عمیق مغز، تمامی شبکه‌ها (مسیر مغزی)، انسجام بین قسمت‌های مختلف مغز (اتصال)، سرعت پردازش (فاز) و به‌طورکلی همه عوامل تأثیرگذار در عملکرد مطلوب مغز را آموزش بدهیم.

این کار به معنای این است که ما می‌توانیم تمامی نقاط مغز را که در علائم نقش دارند را به‌عنوان یک واحد آموزش می‌دهیم. پوشش و تصویربرداری بهتر، باعث بازده بالاتر درمان می‌شود که به معنی جلسات درمانی کم‌تر است.

نمره z

اگر قصد دارید بدانید که آیا چیزی از سطح تعادل خود خارج شده است، شما به یک مبنا (نمره z) احتیاج دارید تا متوجه شوید که آیا سطح شما بالاتر یا پایین‌تر از سطحی است که باید باشد.

به همین ترتیب، متخصصین لورتا نوروفیدبک از این معیار استفاده می‌کنند تا ببینند کدام نواحی از مغز شما باید تحت آموزش قرار بگیرد و چه میزان آموزش موردنیاز است. هیچ دو مغزی کاملاً یکسان نیستند.

بااین‌حال به نظر می‌رسد که حالت راحتی در مغز همه ما تقریباً به یک‌شکل است. آموزش مغز با استفاده از لورتا نوروفیدبک هنگام برخورد با مشکلات به سمت این حالت می‌تواند راهکار موفقی باشد.

اما برای آموزش بالاتر از حد متوسط (مهارت‌های ذهنی یا آموزش حداکثری عملکرد)، از روش‌های قدیمی‌تر استفاده می‌کنیم. در این روش ما به‌جای آموزش مغز به سمت حالت راحتی به دنبال افزایش یک مهارت خاص در افراد هستیم.

سوالات متداول

هر جلسه چقدر زمان میبرد؟

هزینه جلسات مشاوره در ستاره ایرانیان چقدر است؟

آیا مشاوره تلفنی دارید؟

مشاوره آنلاین روی چه پلتفرم هایی هست؟

آدرس مشاوره حضوری کجاست؟

تخصص مشاوران ایرانیان چیه؟

چرا مرکز مشاوره ستاره ایرانیان را انتخاب کنم؟

برای مشاوره رایگان یا رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *