اندازه آلت تناسلی مردانه و ارتباط آن با خواسته زنان

 

کوچک بودن آلت تناسلی مردان

اکثر مردان گمان می کنند آلتشان از اندازه طبیعی کوچکتر است. این تفکر در نتیجه مشاهده کردن آلت شل، از بالا در دستشویی و مشاهده فیلم های پورنویی است که در آن مردان خوش هیکل، بدون خستگی، در حال معاشقه با “ستارگان” پورنو می باشند و نهایتا با انزالهایی عجیب رابطه ی جنسی آن ها تمام می شود.

در واقع اگر به آلتتان از بالا نگاه کنید، آن را کوچکتر از اندازه واقعی خواهید دید: برای مشاهده اندازه واقعی باید از گوشه و در آینه آن را مشاهده کنید. در عین حال فراموش نکنید که زمانی که به فیلم های پورنو نگاه می کنید، اشخاص”معمولی” را نمی کنید. شما در فیلمهای پورنو در حال تماشای تعداد بسیار کمی از مردانی هستید که به دلیل آلت های  بزرگ، در این حرفه استخدام شده اند. در عین حال رابطه ی جنسی  طولانی آنان به این خاطر است که آنان کاملا از عشق و علاقه و شور و حرارت به دور بوده و به عنوان یک زن به زنان نگاه نمی کنند بلکه احساس آن ها درست  مانند احساس کسی است زمانی که مشغول تایپ با کامپیوتر می باشد: یک شغل مکانیکی. نکته مهمی که نباید فراموش کنید این است که یادگیری رابطه جنسی و سکس از طریق فیلم های سکسی، درست مانند این است که بخواهید با دیدن فیلم های جکی چان، دعوا کردن در خیابان را یاد بگیرید.

آیا زنان آلت مردانه بزرگ را دوست دارند؟

نه اینطور نیست. البته برخی از زنان امکان دارد به آلتهای بزرگ علاقه داشته باشند اما اکثریت زنان اینگونه نیستند. مشکل در این مسئله نگاه مردانه است که می گویند : بزرگتر = بهتر. این نگاه از میزان لذت بردن مردانه ناشی می شود: مالش بیشتر = لذت بیشتر. به همین علت مردان گمان می کنند که آلت هرچقدر بزرگتر باشد، زن لذت بیشتری خواهد می برد. ولی زنها مثل مردان در رابطه جنسی در پی مالش فیزیکی نیستند. آنان به دنبال رابطه حسی هستند، احساس مورد عشق قرار گرفتن شدن، احساس خاص و گرامی بودن و در همینطور احساس نزدیک بودن و صمیمیت با شریک جنسی خود.

شما می توانید با مراجعه به انجمن های زنان در رابطه با رابطه جنسی (سکس) در اینترنت و تلاش برای بحثی جدی در رابطه با اندازه آلت تناسلی مردانه دست پیدا کنید. چندان موفقیت چندانی به دست نخواهیم آورد. انجمن های سکس مردانه است که در رابطه با اندازه بزرگ آلت تناسلی مردان تبلیغ می کند و گمان می کنند اندازه بزرگ آلت تناسلی باعث لذت بیشتر و سکس بهتر خواهد شد. اگر این مسئله را باور ندارید می توانید “what women think about penis size” را در گوگل سرچ کنید. اگر قادر باشید از سانسور گذر کنید، نتیجه آن مجموعه ای از هزارن صفحاتی است که تبلیغات فروش بزرگ کننده های آلت جنسی مردانه را تبلیغ کرده اند و ادعا دارند که اندازه بزرگ آلت تناسلی مردانه تاثیر بسزایی در بهتر شدن سکس با شریک جنسی می باشد و اگر دقیق نگاه کنید متوجه خواهید شد که سایت های زنانه کمی نیز وجود دارند که با این امر مخالفت می کنند و کمتر سایت زنانه ای خواهید یافت که بگویند اندازه و طول آلت مردانه مسئلۀ مهمی برای زنان باشد.

آیا آلت بزرگ مردانه برای زنان بهتر است؟

در واقع این مسئله نیز صحیح نمی باشد اگر هم درست باشد منظور بیشتر مربوط به قطر می شود و اندازه طولی آلت مردانه این مطالعات و تحقیقات در دانشگاهی در آمریکا صورت گرفته است که از زنان خواسته شد که خواسته ها و اولویت های جنسی خود را برای سکس مشخص کنند بر اساس نتایج به دست آمده کلفتی و ضخامت مهمتر از طول بود ولی هیچکدام از آنها تاثیر مهمی در کیفت سکس و داشتندر حقیقت،‌ این هم درست نیست. اگر هم بخشی از آن درست باشد به مساله قطر بیشتر ارتباط دارد تا به مساله طول. این تحقیق در دانشگاهی در آمریکا انجام شده است. محققین از 50 زن دارای رابطه جنسی خواستند تا ترجیحات خود را مشخص کنند. بر اساس نتایج، کلفتی مهمتر از طول بود ولی هیچ کدام از این دو اهمیت زیادی در یک سکس خوب نداشتند.

جولیا بورلند که نویسنده راهنمایی های و یک ستون پاسخگویی به سوالات جنسی را دارا می باشد در نشریه معتبر سانفرانسیسکو کرونیکل است بیان می دارد:

در صحبتی که با دوستان دخترم داشتم متوجه شدم که کلفتی آلت ارزش بیشتری نسبت به اندازه طول آلت دارد در واقع اندازه طولی زیاد آلت تناسلی مردانه نه تنها خیلی اهمیت ندارد بلکه درازی بیش از حد آن باعث ایجاد ناراحتی به دلیل اینکه بیشتر داخل رفته و باعث ایجاد درد در انتهای واژن می گردد و موجب آزار طرف مقابل در هنگام سکس می شود زیرا زمانی که فرد در حال معاشقه و احساس لذت بردن از رابطه جنسی یک سیخونک درد آور می تواند آزار دهنده باشد.

توجه داشته باشید که یک آلت تناسلی کوتاه نیز مشکلی در رسیدن به نقاط حساس مهبل ندارد (نقطه G فقط حدود یک اینچ از دیواره ورودی مهبل عقب تر است).بنابراین زنانی که با تحریک مهبلی ناحیه G به ارگاسم می رسند به راحتی می تواند با یک آلت پنج سانتیمتری تحریک شوند ولی بدترین حالت یک آلت بسیار کوتاه و بسیار نازک است.

نکته : اگر از اندازه آلت تناسلی شریک جنسی تان راضی نیستید می تواند کمی ابتکار به خرج دهید و در رابطه با مسائل جنسی مطالعه کنید و اطلاعات جنسیتان را بالا ببرید یک آلت تناسلی کوتاه به احتمال زیاد در پوزیشن هایی مانند پوزیشن چهاردست و پا یا سگی می تواند موثرتر باشد و مالش کلیتوریس (چوچوله) هم در حالت سگی روش موثری است و نتیجه بهتری خواهد داشت در حین حال دو مسئله باعث می شود که سکس لذت بخش تر باشد یکی نوازش و دیگری توحه است. در زنان رسیدن به اوج لذت جنسی یا ارگاسم با تحریک کلیتوریس صورت می گیرد که هیچ ربطی به اندازه آلت تناسلی مردانه ندارد.

آیا بزرگتر بودن آلت تناسلی مردانه ربطی به مردتر بودن شخص دارد؟

در طول سالها با مردانی مواجه شده ایم که و هیچ شاهدی مشاهده نشده است که مردانی به اندازه آلت تناسلی ارتباطی داشته باشد. این مسئله درست است که اندازه آلت تناسلی مردانه باعث اعتماد به نفس بالاتری در مردان می شود ولی این مسئله به این معنی نیست که اگر آلت تناسلی بزرگتری داشته باشید مردتر هستید و اینکه اگر آلت بزرگتری داشته باشید مردتر هستید یک ساخته ی اجتماعی است و نکته این است که اندازه آلت تناسلی با فاکتورهایی که مردانی راتعریف می کند ارتباطی ندارد. پدر خوب بودن، خوش تیپ بودن، و اراده داشتن در زندگی به این معنی که از زندگی چه می خواهید، انسانیت و غیره، اگر قرار باشد بین این خصوصیات مردانه و بزرگ بودن اندازه آلت تناسلی یکی را انتخاب کنید کدام یک از آنها را انتخاب می کردید؟ و گمان دارید کدام یک از اینها مهمتر است؟

آیا داشتن آلت تناسلی بزرگتر منجر به سکس طولانی تری می شود؟

اینکه سکس طولانی تری داشته باشید بستگی به عوامل مخلفی دارد که هیکدام ارتباطی به اندازه آلت ندارد. آلت تناسلی مردانه ای که زود انزالی را تجربه می کنند هیچ ارتباطی به اندازه آلت ندارد و امکان دارد به هر اندازه ای باشند. راه حل درمان زود انزالی عبارت است ازاعتماد به نفس بیشتر و بالاتر و داشتن رابطه بهتر با شریک جنسی، تحت فشار و اضطراب نبودن و نداشتن احساس گناه از انجام رابطه جنسی و داشتن توانایی ارتباط کلامی راحت و صادقانه با طرف مقابل. تنها چیزی که نباید گرفتار آن شوید تبلیغات سایت های تجاری در رابطه با بزرگ بودن اندازه آلت تناسلی است که ادعا دارند اگر از محصولات آنها خریداری کنید می توانید در تمام طول شب سکس داشته باشید.به هیچ وجه. اینکه سکس شما چقدر طول می کشد به عوامل بسیاری بستگی دارد که اندازه قضیب‌ هیچ کدام از آن ها نیست. قضیب‌ مردانی که انزال زودرس را تجربه می کنند، ممکن است به هر اندازه و شکلی باشد. راه حل انزال زودرس (PE) عبارت است از اعتماد به نفس بیشتر، رابطه بهتر با شریک جنسی، نداشتن اضطراب و احساس گناه از رابطه جنسی و ارتباط و صحبت راحت، صادق و باز با طرف مقابل. تنها چیزی که نباید گرفتارش بشوید تبلیغات دروغ سایت های تجاری افزایش اندازه قضیب‌ هستند که مدعی می شوند اگر به آن ها پول بدهید قضیب‌تان را بزرگ کنید، خواهید توانست تمام شب سکس کنید.

آیا اندازه آلت تناسلی مردانه ارتباطی با ارضا شدن زن دارد؟

هیچ خانمی با این اعتقاد و تصور موافق نیست جالب است بدانید درصد کمی از زنان با انجام عمل دخول به ارگاسم می رسند ولی اگر کسی هم با دخول به ارگاسم برسد به خاطر تحریک نقطه G است و نقطه G در عمق 5 سانتی متری دهانه واژن قرار دارد بنابراین با مشکلی مواجه نخواهید شد. ولی اگر فردی ارضا مهبلی را تجربه نمی کند یا باید از خیر آن بگذرد و یا باید به تحریک کلیتوریس (چوچوله) اکتفا کرده و برای تحریک کلیتوریس نیز ارتباطی با اندازه آلت تناسلی ندارد و با استفاده از زبان، انگشت و نوک آلت می توان کلیتوریس را تحریک کرد.

نامه ای که در انجمن سکس زنانه منتشر شده است

همسر من آلت مردانه در حدود 10 سانتی متر را دارا است و با همین آلت من را دیوانه می کند. اشتیاق و تکنیک مهمترین مسائلی است که مردان با آلت کوچک باید داشته باشند. همانطور که اطلاع دارید چوچوله و لب های کوچک ورودی مهبل بسیار حساس بوده و رشن است که یک آلت کوچک بهتر این مناطق را تحریک می کند و تحت تاثیر قرار می دهد و همسر من با نوک آلت کوچکش این مناطق را تحریک می کند. من در رابطه با ارگاسم های زنجیزه ای پی  در پی صحبت می کنم.
آیا اندازه آلت تناسلی مردانه از شکل آن مهمتر است؟

تصور شما امکان دارد به این صورت باشد ولی بهتر است از یک زن این سوال را بپرسید که نظرش در این رابطه به چه صورت می باشد. این سخنان بخشی از صحبت های یک زن در یک انجمن دیگری است:

به نظر من یک آلت با نوک بزرگ به مانند یک آب نبات چوبی است که برای خوردن مناسب است ولی یک آلت تناسلی مردانه به مانند فلش برای داشتن رابطه از پشت ساخته شده است؟

قبول دارم که این مسئله را تجربه نکرده ام ولی نکته بسیار مهم این است که آلت مناسب به این بستگی دارد که بخواهید با چه کاری انجام دهید.

 

آیا اندازه متوسط آلت تناسلی مردانه باید 15 سانتی متر باشد؟

از نظر پزشکی اندازه آلت تناسلی مردانه برابر است با تقاطع مستقیم شکم و آلت راست شده و بالای کلاهک آلت. برای بدست آوردن اندازه دقیق آلتتان باید آن را چندین بار اندازه گیری کنید و باید در طول یک هفته این کار انجام دهید و نهایتا اندازه متوسط آلتتان را به دست بیاورید. جهت محاسبه کلفتی آلت نیز می توان از یک متر خیاطی استفاده کرد و یا با استفاده از یک نخ کلفت ترین جای الت را اندازه گیری کنید و در این روش نیز باید در طول یکی دو هفته صورت گیرد که اندازه متوسط نهایی را با هم محاسبه کنید.

منبع:

http://www.tanzimekhanevadeh.com

برچسب ها: اندازه آلت تناسلی مردانه ,اندازه قضیب ,

نتایج جستجو در گوگل:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.