مرکز مشاوره روانشناسی
انتظار شما از مرکز مشاوره روانشناسی
دی ۲۷, ۱۳۹۴
مشاوره روانشناسی
مشاوره روانشناسی
دی ۲۷, ۱۳۹۴

مشاوره ازدواج بهترین راه حل!

مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج با مشاور روانشناس مجرب می تواند به انتخاب صحیح شما کمک کند و موجب شود شما به خوشبختی امیدوار باشید. روانشناسان و مشاوران روانشناسی معتقدند ازدواج موفق مى تواند باعــث کاهش رفتارهاى غیر اخلاقى و ایجاد بهداشــت روانى گردد و مهم تــر از همه کاهش خود ارضایى، مزاحمت هاى خیابانى، هوسرانى و رفیق بازى و شرکت در شب نشینى ها، کاهش متلک ها و چشم چرانى ها و سست شدن باورهاى مذهبى است. در جهان کنونی مشاوره نقش بسزایی در پیش برد بسیاری از اهداف مهم زندگی دارد.

تاثیر مشاوره ازدواج در زندگی

یکی از اهداف مهم درزندگی هر فردی ازدواج است.مشاوره ازدواج توسط مشاور مجرب و دانا می تواند موجبات انتخاب درست در ازدواج و محکم شدن زندگی هر زوجی شود. مشاوره ازدواج می تواند آرامش خاطری برای جوانان از جهات تضمین آینده آن ها باشد.

مشاور ازدواج طی چند جلسه صحبت و هم کلام شدن با زوج و یا زوجین می تواند کمک های بی نظیری به نمایان شدن راه ها و انتخاب های صحیح ازدواج برای جوانان باشد.
مشاوره قبل از ازدواج نقش مهمی را در خوشبختی هر فردی ایفا میکند.

با ازدواج نیمى از دین انســان از شــر شیطان حفظ مى شود و انسان با بهره مندى از این امنیت مى تواند به حفظ نیم دیگر خود بیاندیشــد. همچنین مســئولیت پذیرى، پرهیز ازخودکامگى، آسایش روانى، گسترش روابط انسانى و به تبع آن تجربه اندوزى و ایجاد دوستى هاى ارزشمند از دیگر فضائل ازدواج به شــمار مى رود، حتى از بعد ارزش شناســى جنسى نیز مى توان گفت که ازدواج به عنوان یک امر مقدس و به عنوان یکى از اساســى ترین راهکارهاى ارضاى غریزه جنســى مى تواند در رأس ارزش ها قرار گیرد، زیرا عفت، پاکدامنى، خویشــتندارى، و به طور کلى سلامت جنسى جز در بستر ازدواج مناسب و صحیح امکان پذیر نیست. همچنان که پیامبر اکرم (ص) فرمودند: اگر کسى براى خواستگارى دختر شما آمد که از اخلاق و دینش راضى هســتید، او را تزویج کنید. اگر چنین نکنید در زمین فتنه و فســاد بزرگ واقع خواهد شد. مشاوره ازدواج در دنیای کنونی امری واجب و لازم در جهت خوشبختی هر فرد می باشد.


بیشتر بخوانید:
7 Reasons to Seek Marriage Counseling
Relationship counseling

برچسب ها: سایت مشاوره ازدواج ,مرکز مشاوره ,

نتایج جستجو در گوگل: سایت مشاوره ازدواج,  سایت مشاوره ازدواج انلاین,  سایت مشاوره ازدواج تبیان,  سایت مشاوره ازدواج+رایگان,  سایت مشاوره ازدواج مشهد,  سایت مشاوره ازدواج مذهبی,  سایت مشاوره ازدواج و خانواده,  سایت مشاوره ازدواج دهنوی,  سایت مشاوره ازدواج حوزه,  سایت مشاوره ازدواج جوانان,  مرکز مشاوره دانشگاه تهران,  مرکز مشاوره,  مرکز مشاوره خانواده,  مرکز مشاوره زندگی بهتر,  مرکز مشاوره آفتاب اصفهان,  مرکز مشاوره دانشگاه شهید بهشتی,  مرکز مشاوره توحید اصفهان,  مرکز مشاوره یاس اصفهان,  مرکز مشاوره روشنا,  مرکز مشاوره تلفنی,  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*