در مشاوره روانشناسی مسائل و موارد متعددی بازگو شده و مورد واکاوی قرار می گیرند. مسائل و مشکلات متعددی از جمله موارد مربوط به ازدواج، تربیت کودکان، روانشناسی شخصیتی اعتماد به نفس، تحصیلات و مسائلی از این قبیل. صداقت در گفتار با مشاوره روانشناس سبب درک بهتر او از مشکل شما شده و در نهایت زمینه ساز ارائه راه حلی مطلوب و مناسب برای حل مشکل خواهد بود، پس صداقت و راستگویی با مشاوران روانشناسی حرف اول را خواهد زد. سعی کنید تمامی موارد و نکته های خواسته شده را با دقت با مشاور روانشناسی خود در میان بگذارید.

مشاوره روانشناسی از طرق زیر می تواند موثر باشد.

  • شناخت ابعاد مختلف زندگی افراد اعم از  ابعاد فیزیکی ، جسمی ، اجتماعی ، عاطفی و اخلاقی
  • فهم نیازهای فرد و کوشش در جهت تامین مناسب آنها از راه های صحیح و قانونی
  • شناخت مشکلات و دغدغه های اصلی فرد
  • راهنمایی و هدایت و یاری رسانیدن به فرد برای حل مشکلات خویش
  • ارائه درکی مطلوب در جهت فهم دغدغه ها و ایجاد واقع بینی در فرد
  • ارائه اصول رفتار و برخورد صحیح و مناسب با دیگران

مشاوره روانشناسی موجبات کاهش بسیاری از مشکلات افراد در زندگی شان را فراهم خواهد کرد. تمامی افراد می توانند با حضور در مرکز مشاوره روانشناسی ما، بسیاری از راه حل های مناسب برای بهبود کیفیت زندگی خود را دریافت نموده و با مشاوره با مشاوران روانشناسی خبره و متعهد در مسیر زندگی سالم قدم بردارند. مشاوره روانشناسی تمامی خدمات مورد نیاز افراد در سنین مختلف و گروه های اجتماعی مختلف اعم از مشکلات جنسی، روابط جنسی، مشکلات خانوادگی، مشکلات زوجین و اعتیاد و بسیاری از موارد دیگر را در بر خواهد گرفت. لذا در صورت احساس نیاز و داشتن هر گونه مشکلی می توانید با حضور در مراکز مشاوره آن ها را در اسرع وقت بر طرف نمایید.


مراجع:
ویکیپدیا
Counseling Psychology

برچسب ها: سایت روانشناسی ,مرکز مشاوره دانشگاه ,

نتایج جستجو در گوگل: سایت روانشناسی,  سایت روانشناسی رایگان,  سایت روانشناسی همکده,  سایت روانشناسی خانواده,  سایت روانشناسی میگنا,  سایت روانشناسی و مشاوره,  سایت روانشناسی تجربی,  سایت روانشناسی کودک,  سایت روانشناسی نوین بینش,  سایت روانشناسی ایران,  مرکز مشاوره دانشگاه تهران,  مرکز مشاوره دانشگاه شیراز,  مرکز مشاوره دانشگاه شهید بهشتی,  مرکز مشاوره دانشگاه تبریز,  مرکز مشاوره دانشگاه اصفهان,  مرکز مشاوره دانشگاه شریف,  مرکز مشاوره دانشگاه فردوسی,  مرکز مشاوره دانشگاه علامه طباطبایی,  مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت,  مرکز مشاوره دانشگاه علوم پزشکی تهران,  

1 دیدگاه

  1. نیاز گفت:

    مقاله بسیار عالی و آموزندهای بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.