۱۰ راه حل جدید برای داشتن ارتباط جنسی بهتر

برای رابطه جنسی بهتر و سکس بهتر باید چه کنیم ؟

بسیاری از افراد تمایل دارند که در زندگی خود به مرور سکس بهتری داشته باشند. در ادامه با ما همراه شوید و مقاله را بخوانید، امیدواریم این راه حل ها به کار شما بیایند.

برای داشتن سکس بهتر ما اینجا در مورد چیزهایی که می خواهید مانند روش های معاشقه جدید، پوزیشن های جدید یا بدنی بانشاط مطالبی نیاورده ایم. در هریک از این موارد لزوماً باور نادرستی وجود دارد اما اگر مشکلاتی در ساخت رابطه تان، خودانگاره، سبک ارتباط یا حس مالکیت وجود دارد یقین داشته باشید که آن بازی ها، پوزیشن ها و عادات شخصی کمکی به هر یک از این موارد نخواهد کرد. آیا سکس بهتر به معنای ارگاسم بیشتر است؟ یا داشتن سکس های مکرر که شما به ویژه از آن لذتی نمی برید؟ فعالیت های غیرمعمول دارای ارزش سمبولیک زیادی است، اما اساساً لذت بخش نیست؟ نه، ترجیحاً سکس بهتر به معنای داشتن آرامش بیشتر، احساس کفایت، اعتماد به شریکتان، تمرکز بر احساسات بدنی تان و تنظیم لوجیستیک های اتاق خواب (دما، نظافت، خلوت و…) برای به حداکثر رساندن آرامش خاطرتان است.

راه حل های داشتن سکس بهتر

با وجود چالش های ذهنی بسیار در این حوزه، با این حال روش هایی وجود دارد که بتوانند به شما برای داشتن سکس بهتر در سال جاری و فراتر از آن داشته باشید.

1- هنگام آمیزش از روش های معتبر پیش گیری از بارداری استفاده کنید

جلوگیری طبیعی، امیدواری و گفتن اینکه ما فکر نمی کنیم باردار شویم روش های قابل اطمینانی نیستند. وازکتومی را در نظر بگیرید. تأثیری بر نعوظ و انزال ندارد، و هم چنین نمی تواند زیانی برای مردانگی شما داشته باشد و ندارد. روش های هورمونی بدون مصرف قرص پیشگیری را مد نظر قرار دهید، مانند ایمپلنت ها یا روش های تزریق آمپول. آنها عملی و بدون درد می باشند و موجب افزایش وزنتان نیز نمی شوند. یا آی یو دی که می توانید یکبار آن را نصب کنید و تا چند سال از آن استفاده کنید. همه این روش ها معجزه های مدرنی می باشند.

2- به یاد داشته باشید که افراد دگرجنس خواه در مورد آمیزش جنسی هم جنس خود کنجکاو هستند.

نه تنها آنها کنجکاوند بلکه ممکن است از تماشای فیلم های پورن همجنس بازی لذت ببرند، گرایش به سکس با همجنس خود دارند و شاید حتی شخص هم جنس خود را ببوسند و با آنها رابطه جنسی دهانی داشته باشند. این چنین افراد هتروسکشوال نیاز به طبقه بندی خاصی ندارند، آنها فقط هتروسکشوال ها هستند.

3- سؤالاتی دارید؟ از پزشک خود بپرسید.

از پرشک خود سؤالاتی مانند آنکه شما دارای رابطه های جنسی دیگری هستید و همسرتان نمی داند یا آن که شما زیاد سیگار می کشید یا از بوی همسرتان احساس خوشایندی ندارید و یا تنها از طریق رابطه دهانی به اوج جنسی می رسید، را بپرسید.

آیا فکر می کنید که برای پزشک شما صحبت از رابطه جنسی راحت نیست؟ باید به فکر پزشک دیگری باشید….

4-اگر شریک جنسی شما تن به خواسته هایتان نمی دهد…..

در مورد آن چند روز بعد بحث کنید. خواه بوسیدن و لمس کردن در جلوی والدینش باشد، در یک جمع سه نفره، پوشاندن چشمان توسط یکی از شما دو نفر و چیزهایی دیگر؛ دلیل نه گفتن ها را جویا شوید، خواه در صورتی که آن را گاهگاهی درخواست کنید. در نهایت؛ ممکن است روشی کهنه باشد در این صورت شاید بهتر باشد آن را تا چند سال دیگر درخواست نکنید.

همچنین نظر طرف مقابل را در مورد فعالیت ناخواسته بپرسید. به دنبال توجیه نباشید بلکه فقط برای رد و بدل کردن اطلاعات گفتگو کنید. کارهای دیگری ممکن است وجود داشته باشد که شما می توانید برای بهتر شدن رابطه تان به کار گیرید بدون اینکه موجب نارضایتی و مجبور کردن همسرتان شود به عبارتی یک عمل توافقی باشد. برای مثال، او ممکن است مایل به انجام کارهای کمی غیر معمول نباشد، درست به دلیل عدم تحمل درد جسمانی یا انجام ندادن آن در جمع و یا اینکه سرما خورده باشد.

5- روان سازی، روان سازی، روان سازی

برای سکس بهتر هر موقع اقدام به برقراری رابطه جنسی، یا آمیزش می کنید، منتظر نمانید تا اینکه نیاز باشد حتما از روان سازها استفاده کنید. حتی اگر نیازی هم ندارید از آن استفاده کنید زیرا آن موجب لذت بخش تر شدن رابطه جنسی می شود. بعلاوه، آن را روی میز برای شب بگذارید نه در حمام (جز برقراری رابطه جنسی در حمام). اگر کودکان در مورد آن از شما سؤال بپرسید آنچه واقعاً هست و ماهیت اصلی اش را توضیح دهید.

6- اگر تحت درمان هستید واقعیت را بگویید.

که ممکن است شامل “ترسیدم که من را قضاوت کنی” “من واقعا در دوره های گذشته صادق نبوده ام” و “من فکر می کنم که تو خیلی جذاب و سکسی هستی” یا ” تو را دوست ندارم یا هردویمان!” شود البته اگر درست باشد. درمان های خوب می توانند هر یک از این موارد را از نزدیک لمس و اداره کنند. اگر درمانگرتان نمی تواند، باید به درمانگر دیگری مراجعه کنید.

7- اگر درمورد استفاده همسرتان از فیلم پورن جنسی نگرانید، کنجکاوی کنید و موضع نگیرید.

چیزهای جدید رفتار او را بیابید. از او دلیل تماشاکردن فیلم را بپرسید، بپرسید آیا با این کار قصد تمرین کردن را دارند. اگر پاسخشان منفی بود، آنها را باور کنید. و از این رو این واقعیت ها را در ذهن داشته باشید:

· اکثر فیلم های پورن خشن نیستند.

· اکثر فیلم های پورن حاکی از لذات زنانه ای از ارضاء می باشند که اکثر زنان (و مردان) آن را از یک سکس می خواهند.

· مطابق با FBI و مرکز تحقیقاتی خشونت برعلیه کودکان، از زمانی که سیلی از فیلم های پورن در ایالات متحده در اینترنت امدند میزان تجاوزات جنسی و کودک آزاری کاهش یافته است.

8. بیشتر ببوسید

منظور پیش نوازی و معاشقه نیست بلکه کاری برای احساس لذت است. برای یک سکس بهتر این کار صمیمانه ترین کاری هست که اکثر افراد آن را در تخت خواب انجام می دهند. بله؛ صمیمانه تر از آمیزش. بسیاری از ما هنگام نداشتن احساس نزدیکی به شخص رابطه جنسی داشتیم، اما آیا تا به حال کسی را از روی عصبانیت بوسیده اید؟ این همان بوسیدن آتشین و صمیمانه است.

9- وقتی تمایل ندارید رابطه جنسی برقرار نکنید

شما نیاز به دلیل قانع کننده ندارید اگر، مایل به برقراری رابطه جنسی نیستید. در کل، بهتر است واقعیت را در مورد علت آن بگویید، هنوز به خاطر رفتار دیروز عصبانی هستید یا به دلیل خودارضایی عصر امروز یا نگرانی از وضعیت شغلی تان یا کودکتان یا اینکه شما می دانید که آمیزش جنسی امروز موجب آسیب رسیدن زیادی به کمرتان می شود. شما در قبال همسر خود بدهکار سکس نیستید حتی برای نشان دادن حق شناسی خود. از طرفی، اگر احساس دو سویه ای دارید می توانید شروطی را بگذارید: مثلا “من خیلی خسته ام، اما اگر اصرار به این کار داری و خودت بیشتر کار را به عهده می گیری و برایت مهم نباشد که من تحرکی ندارم چرا که نه، حتما می توانیم کاری کنیم”.

10- فعالیت هایتان را براساس نوع تجاربی که خواهان آن هستید انتخاب کنید.

همیشه به یاد داشته باشید که ارتباط جنسی درباره انچه بدن ها انجام می دهند نیست؛ بلکه آمیزش جنسی در مورد چگونگی احساس افراد است. پس آمیزش جنسی را طوری انجام دهید که احساسی را که می خواهید به شما بدهد مثلا احساس نزدیکی، جذاب بودن، شیطنت یا احساس ایمنی؛ نه آنچه که فکر می کنید شامل سکس طبیعی، سکس واقعی و یا سکس مهیج می شود.

مطلب بیشتر: بهترین ارتباط جنسی
رفتارهای زوجین سالم
عشقبازی در زندگی مشترک
سوالات جنسی متداول

سوالات متداول سکس بهتر

1 -

برچسب ها: ارتباط جنسی بهتر ,راه های بهتر کردن معاشقه ,روش های داشتن سکس بهتر ,معاشقه لذت بخش ,نکات مهم در معاشقه ,نکاتی برای لذت از زناشویی ,

نتایج جستجو در گوگل:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.